Recenze

Parfemace10
Osvěžení vlasů8
Zbavení mastnoty8
Dodání objemu5
Vhodnost pro tmavé vlasy8
Množství k aplikaci6

Shrnutí

7.5Šetrný suchý šampón s autentickou kokosovou vůní.

Popis: Suchý šampon Lee Stafford CoCo LoCo vrátí vašemu účesu objem a svěží vzhled. Užijte si pocit čistých vlasů i bez nutnosti jejich umytí. Pohlcuje přebytečnou mastnotu, osvěžuje a provzdušňuje, zlepšuje texturu vlasů a zanechává vlasy provoněné. Nádobu před použitím důkladně protřepejte. Prsty jemně vmasírujte do jednotlivých pramenů a poté důkladně vyčešte.

Zdroj: leestafford.com

Po tomto suchém šampónu od neznámé značky jsem pokukovala v Tescu na Národní. Zaujal mne především jeho elegantní růžový obal a kokosová parfemace. Když byl šampón ve slevě, tak jsem se ho odhodlala vyzkoušet.

Největším plusem spreje je jeho výrazná, svěží a autentická kokosová parfemace, která vás přenese do karibského ráje a kterou budete z vlasů cítit i pár hodin po aplikaci. Balení suchého šampónu je romantické a v koupelně vypadá moc hezky.  

Šampón má klasický aplikátor stejně jako lak na vlasy. Před použitím je nutné lahvičku pořádně protřepat a sprej aplikovat z dostatečné vzdálenosti. Sprej má lehčí konzistenci, která není těžká ani křídová.

Do vlasů se bez problému vstřebá a dlouhé masírování ani vyčesávání není potřeba. Vlasy produkt nezatěžuje ani neslepuje. Suchého šampónu můžete bez nepříjemných následků aplikovat i větší množství – pokožka nebude svědit ani nepříjemně pnout. Můžete ho bez obav aplikovat i více dnů po sobě.

Pozor, pokud šampón nastříkáte zblízka, vlasy vám zašednou a prášku se budete obtížně zbavovat! Při aplikaci z dálky sprej nezanechá žádné stopy a můžete ho použít i na tmavší vlasy.

Po použití jsou vlasy méně mastné na pohled i na dotek. Vlasy jsou svěžejší a vzdušné. Šampón bych neoznačila za stylingový produkt, protože vlasům moc objemu nedodá, takže je nevhodný pro jemné vlasy. Pokud hledáte suchý šampón, který vytvoří perfektní a dlouhotrvající objem, vykoušejte Volumizing Dry Shampoo od značky Macadamia.

Přípravek je vhodný jako šetrná aletrnativa klasických suchých šampónů – zejména pro citlivou vlasovou pokožku. Výrobce uvádí, že je šampón speciálně vyvinutý pro suché a poškozené vlasy. S timto tvrzením souhlasím a dodávám, že pro mastné vlasy nebude šampón dostatečně “odmašťující”. Je šetrný s jemnými účinky a proto je vhodný pro normální a suché vlasy.

Šampón není zázračný, ale není ani špatný – takový lepší průměr.

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Šampón je k dostání v Tescu na Národní nebo na Notinu za cenu 209,- Kč za 200 ml.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.