Recenze

Parfemace10
Konzistence10
Lehkost10
Lesk10

Shrnutí

10Lehoučké sérum, které vlasy zabalí do hedvábného závoje a dodá jim křišťálový lesk.

Popis: Zářivý lesk pro melírované vlasy. Pramínky uhladí a rozzáří, obnoví intenzitu kontrastů ve vlasech. Vlasy jsou na dotek hedvábné a přirozené. Pečující selektivní polymer působící na zcitlivělé vlasy, které ošetří a ostatní vl asy nezatíží.Nutricerid pečuje o zcitlivělé vlasy a obnovuje lipidickou zásobu vlasového vlákna. Použití: Promněte pár pumpiček přípravku mezi dlaněmi a vpracujte do délek a konečků umytých, ručníkem prosušených vlasů. Vlasy vyfénuje nebo nechte přirozeně uschnout. Malé množství lze aplikovat i do suchých vlasů pro dokončení účesu.

Zdroj: lorealprofessionnel.com

Jelikož mám odbarvené délky, tak jsem si na kdysi dávno koupila toto sérum. Za tu dobu už mám třetí lahvičku a sérum pravidelně používám.

Sérum nepoužívám do vlhkých, ale suchých vlasů pro oživení a dodání lesku mezi mytími. Na mé dlouhé a husté vlasy mi stačí dvě pumpičky, takže mi produkt poměrně dlouho vydrží.

Přípravek má svěží a příjemnou malinovou parfemaci, ze které je bohužel cítit i trocha chemie a alhokolu, což kazí výsledný dojem a je to docela škoda.

Sérum má lehoučkou tekutou konzistenci, která je hodně kluzká, taková silikonová a nemastná. Díky lehoučké a nemastné konzistenci můžete sérum bez obav reaplikovat každý den, klidně ráno i večer. Vlasy nebudou zatížené, spelené, upatlané ani umaštěné. Sérum můžete používat i krepaté vlasy, protože nemá mokrý vodový základ, takže vlasy nenamočí a nezpůsobí jejich zkrepacení.

S odbarvenými délkami mám mezi mytími problém, protože se mi nemastí, ale naopak hodně vysušují. Sérum Lumino Contrast do vlasů aplikuji mezi mytími, aby vlasy uhladil a lehce hydratoval. Po použití jsou vlasy hladké, jemné a příjemné na dotek – tím se omezuje jejich cuchání a lámavost. Sérum vlasy vzpruží a dodá jim křišťálový lesk.

Sérum doporučujuji jako finální péči pro odbarvené a mdlé vlasy bez života. Jelikož má nemastnou konzistenci, tak by mohlo vyhovovat i vlasům, které se rychle mastí. Mějte na paměti, že se nejedná o hloubkovou péči, ale o stylignový produkt, který vlasy zahalí do hedvábného závoje.

Sérum můžete zakoupit v internetových obchodech a kadeřnictvích za cenu 249,- Kč za 50 ml.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.