Recenze

Parfemace10
Konzistence10
Aplikace10
Příjemnost na těle10
Efekt rozjasnění10

Shrnutí

10Dokonalý voňavý opalovák s rozjasňujícím metalickým efektem.

Popis: Ochranný opalovací přípravek Hawaiian Tropic Satin Protection je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci. Vlastnosti: poskytuje ochranu před UV zářením, dodává pokožce potřebnou hydrataci, vyživuje pokožku a pečuje o ni, podporuje přirozený proces opalování, lehce se roztírá a nezanechává mastný film.

Jedna z věcí, které od srdce nenávidím, jsou klasické hutné a těžké opalovací krémy typu Nivea, které se špatně roztírají, dlouho se vstřebávají a zanechávají po sobě nechvalně proslulé bílé fleky.

Mým nejoblíbenějším opalovacím přípravkem býval průhledný gel od Clinique, který se rozetřel jedním tahem, nezanechával po sobě bílé stopy a ihned se vstřebal. Jak už bývá zvykem, skvělé produkty se přestávají vyrábět a tak jsem musela hledat náhradu. Vyzkoušela jsem další opalovací přípravky od Clinique, Clarins, Estée Lauder i Lancome a nakonec jsem zakotvila u značky Hawaiian Tropic, která je populární především v zahraničí.

První vlastností, která mne na opalováku uchvátila, je jeho lehká a příjemná tropická vůně. Nejedná se o klasickou kokosovou parfemaci, ale o svěží ananasovou vůni Piña Colady.

Samotná konzistence přípravku je lehká, nemastná a sametově hebká. Roztírá se snadno a rychle, vstřebává se téměř okamžitě. Namazaná pokožka je heboučká a vyživená. Nelepí a nepůsobí umaštěným ani upatlaným dojmem. Krém není sádrově bílý a nezanechává bílé fleky.

Příjemným bonusem je nádherné projasnění a rozzáření pokožky. Třpytky krém ale neobsahuje, takže nebudete vypadat jako klaun. Místo třpytek pleť zahalí do decentního metalického rose gold závoje, který překrásně odráží světlo a zvýrazňuje opálení. Pokožka je vskutku nádherná a září. 

Má pokožka není citlivá na slunce, opaluje se snadno a rychle, proto mi v ČR SPF 15 bohatě stačí. Pokud máte citlivější pleť se sklony ke spálení nebo vyrážíte k moři, tak sáhněte po vyšším stupni ochrany.

Opalovací krém Satin Protection od Hawaiian Tropic miluji, vřele doporučuji a léta nepoužívám nic jiného.

Koupit na Notino

* Affiliate odkazy

Opalovací krém Hawaiian Tropic můžete pořídit v drogériích Rossmann nebo v internetových e-shopech v balení 180 ml za cenu 177,- Kč. Vybírat můžete mezi SPF 15 nebo 30 *.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.