Recenze

Parfemace10
Konzistence10
Jednoduchost aplikace10
Výsledný efekt10

Shrnutí

10Perfektní konzistence bez pudrových částeček vhodná pro dehydratovanou a suchou pleť.

Popis: Cushion korektory jsou dostupné v 6 provedeních – v nabídce jsou 3 světlé odstíny sloužící jako klasický korektor na pupínky. Další 2 odstíny slouží jako barevné korekční korektory – zelený na neutralizaci začervenání pleti a broskvovo-růžový na neutralizaci kruhů pod očima. Poslední z korektorů slouží jako rozjasňovač.

Zdroj: etudehouse.com

Korektory ve tvaru tlusté fixy dostanete ve slušivé krabičce. Samotný korektor odpovídá drogérkovému provedení a nejedná se o žádný luxus. Jedná se o lehké plastové balení vhodné na cestování. Na konci korektoru je tlačítko, které po stisknutí vytlačí dávku korektoru. Dávkování není perfektní a nemáte přehled o tom, kolik korektoru vlastně vylezlo. Polštářek je hebký a jemný a korektor s ním lze bez problému rozblendit. Oba korektory mají silnější parfemaci v Niveáckém stylu.

#Illuminate

Odstín Illuminate jsem si chtěla pořídit jako levnou náhradu za rozjasňující krém pod oči Ooh La Lift od Benefitu. Domnívala jsem se, že se jedná o bílý rozjasňovač, který půjde bez problému použít pro projasnění očního okolí místo korektoru. Ilustrační obrázek je bohužel matoucí, odstín korektoru není bílý.

Odstín je zcela unikátní a měňavý. Pokud se korektor nerozblendí, tak převažují studené perleťové fialovo-růžové odlesky na bílém základu. Čím víc korektor rozblendíte a zapracujete do pleti, tím víc se budou vytrácet studené tóny na bílém podkladu a tím duhovější barvu bude mít. Bude házet čím dál víc teplejší oranžovo-růžovo-zlatavé odlesky a efekt bude podobný tekutému rozjasňovači Moonbeam od Benefitu – jestli si na něj pamatujete. Na opálené pleti rozjasňovač vynikne, opálení pleti podtrhne a bude vypadat naprosto úchvatně.

Konzistence je tekutá a velmi lehoučká a rozjasňovač se rozetře do ztracena. Rozjasňovač můžete použít pod lehce krycí make-up, na make-up i samostatně. Také lze aplikovat jako oční stín nebo přes vaši oblíbenou rtěnku. Pokud ho použijete samostatně, tak se rozetře do ztracena a jeho konzistence bude neviditelná. Rozjasňovač nezaschne a neobsahuje pudrové částečky, takže nezvýrazňuje texturu pleti ani její nedokonalosti, nevypadá sušše ani nevytváří nevzhledné mapičky.

Je vhodný pro suchou a dehydratovanou pleť. Odstín je nádherný, originální a rozjasňovač rozhodně doporučuji.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Cushion korektor si můžete objednat v balení 5 g na Ebay přímo z Koreje za cca 175,- Kč včetně dopravy.

#Peach Pink

Barevný broskvovo-růžový korektor slouží k minimalizaci tmavých kruhů pod očima, zamaskuje modré žilky a bojuje proti příznakům mdlé a unavené pleti.

Jelikož mám dehydratovanou pleť, sehnat korektor, který by mi vyhovoval, je téměř nadliský výkon. Většina korektorů je pro mě naprosto nepoužitelná, protože je jejich konzistence příliš těžká, hutná a špatně se roztírají a nejdou rozblendit do ztracena. Korektory běžně obsahují pudrové částečky, takže zasychají a zanechají za sebou vysušenou a vyprahlou pleť. I při použití tenoučké vrstvy to vypadá, jak kdybych na sebe naplácala tunu pudru, každá částečka je viditelná a korektor vypadá jako maska. Suché šupinky jsou zvýrazněné, korektor je nerovnoměrný – vytvoří nevzhledné fleky a mapy a zvýrazňuje texturu pleti. Vrásky jsou mnohem výraznější a korektor do nich zalézá. Na mé pleti vypadají korektory ve většině případů naprosto katastrofálně, pleť vypadá staře a scvrkle a raději je tedy nepoužívám, protože mé oční okolí bez nich vypadá mnohem lépe.

Konzistence cushion korektoru Big Cover je zcela revoluční – lehoučká a krémová, nevysušuje, neobsahuje pudrové částečky a perfektně splyne s pletí.

Korektoru stačí aplikovat maličko a protože má vlhkou (ale ne příliš tekutou) konzistenci, která zůstává krémová a nezasychá, pleť nepůsobí vysušeným a utrýzněným dojmem.

Lze ho lehce vťupat prstem do pleti a bez problému se zapracuje. Rozblendí se do ztracena, má přirozené krytí a nevypadá jako umělá maska. Navíc nezvýrazňuje texturu pleti, její nedokonalosti ani vrásky a nevytváří nevzhledné mapičky ani suché šupinky.

Kruhy pod očima jsou méně výrazné, tmavě modrá žilka je téměř neviditelná. Pleť je barevně sjednocená, po začervenání ani památky a světlé pigmentové skvrny jsou vyzmizíkované. Okolí pod očima je rozzářené a obličej působí svěžím a odpočinutým dojmem.

Odstín není vhodný pro nejsvětlejší pleť, na ni je příliš tmavý a neposkytne ji projasňující účinky. Když jsem ho použila v zimě na svou porcelánovou pleť, tak barva úplně neodpovídala, korektor se nerozetřel do ztracena a byl viditelný. Při použití na lehce opálenou pleť je to trefa do černého. Korektor vypadá naprosto přirozeně a krásně rozzáří oční okolí. Oceňuji, že ho lze použít i samostatně bez make-upu a není nutné ho přepudrovat, aby na pleti vydržel. Během dne nepraská ani se nedrolí.

Bez korektoru | S korektorem (bez make báze a bez make-upu) – aplikován pouze pod oči

Korektor je vhodný pro suchou, dehydratovanou i zralou pleť. Vzhledem k přirozenému (střednímu) krytí nedoporučuji na tmavé kruhy.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Cushion korektor si můžete objednat v balení 5 g na Ebay přímo z Koreje za cca 175,- Kč včetně dopravy.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.