Recenze

Parfemace10
Konzistence10
Jednoduchost aplikace10
Osvěžení pleti10
Rozzáření pleti10

Shrnutí

10Osvěžující maska s úchvatnou vůní kořeněné zázvorové limonády, která přijde vhod v letních měsících.

Popis: Revitalizační želé maska nabitá superpotravinami jakými jsou zázvor a kurkuma, které zklidní vystresovanou pleť a dodají ji pružnost zatímco Vitamín C pleť rozzáří. Osvěžující maska bez obsahu alkoholu poskytuje notnou dávku chladivé hydratace. Toto návykové složení probudí všechny smysly a odhalí revitalizovanou, posílenou a zdravě vypadající pokožku. Určena pro řešení problémů se suchou či mdlou pletí, začervenáním a nejednotnou texturu pleti. Vhodná pro všechny typy pleti. Výsledky spotřebitelského testu na 36 účastnících ihned po použití: 100% spotřebitelů mělo zářivější a svěžejší pleť. 97% spotřebitelů pocítilo hladší, pružnější, vláčnější a zklidněnou pleť. 

Zdroj: firstaidbeauty.com

Na seznamu prodávaných značek české Sephory se nedávno objevila značka First Aid Beauty, od které mám již několik produktů ve sbírce, takže vám je postupně představím a vy můžete doufat, že si je budete moci brzy koupit v ČR. Pokud by se tak nestalo, můžete si produkty objednat z UK na Selfridges.

Zdroj: firstaidbeauty.com

Maska mi bohužel dorazila v době, kdy jsem trpěla závažnými alergickými reakcemi a několik týdnů jsem nemohla používat žádné kosmetické přípravky. Takže jsem masku pouze otevřela, očichala a dala zpátky do šuplíku. Asi po 2-3 měsících jsem ji s nadšením vytáhla a byla jsem v šoku. Prostě se mi zdá, že z balení minimálně 1/4 masky ubyla.

Plastové víčko, které chrání masku před rozpliznutím na šroubovací víčko, je lehké, pružné a pořádně netěsní. Zdá se, že ani samotné šroubovací víčko perfektně netěsní a vzhledem k želé konzistenci začala maska zkrátka vysychat.

Ve sbírce mám gelovou masku okurkovou a růží od značky Peter Thomas Roth a ani jedna z nich nevysychá a produkt nemizí, takže mě toto zjištění opravdu nemile překvapilo. Pokud si masku koupíte třeba na léto, vezměte tuto skutečnost na vědomí a masku bezodkladně spotřebujte, ať vám nezbydou jen oči pro pláč.

Teď už se dostáváme k té příjemné části. Nejlepší na celé masce je její naprosto dokonalá parfemace. Želé voní jako čerstvá zázvorová limonáda okořeněná špetkou kurkumy. Vůni jsem si zamilovala a bude vás provázet pár minut dokud se maska nevstřebá do pleti.

Konzistence masky je lehoučká a nemastná, snadno se roztírá a pleť nijak nezatěžuje, nestahuje ani nevysušuje. Kromě osvěžení a ochlazení pleti o masce vůbec nebudete vědět. V případě tropických teplot můžete masku uchovávat v lednici, aby se její chladivý efekt ještě zvýšil. Maska přijde vhod i ráno, pokud budete potřebovat probudit, dodat energii a rozzářit.

Mou citlivou pleť želé nijak nepodráždilo. Maska se do pleti vstřebala během pár minut. Pleť nezanechala upatlanou ani olepenou, takže ji nemusíte ihned smývat a obličej stačí opláchnout vodou nebo otřít navlhčeným ručníkem až půjdete kolem koupelny. Opláchnutí pleti je však nutné, ale naštěstí rychlé a snadné.

Pleť je po použití jemnější, hladší a lehce až středně hydratovaná. Je krásně projasněná, revitalizovaná a září spokojeností. Rozzáření a projasnění pleti slibuje hodně masek, ale tohle je jedna z mála, která to skutečně dokáže. Není to ale maska, která by dokázala zázraky a vyřešila všechny problémy pleti. Je to příjemná relaxační maska, kterou si koupíte kvůli vůni a radosti z aplikace. Masku jsem si velmi oblíbila, používám ji moc ráda a na příští léto si ji určitě pořídím znovu.

Dokonalá voňavá a osvěžující maska na léto, která dodává energii a dobrou náladu a zanechává po sobě rozzářenou pleť.

Cena masky v balení 118 ml je 32 USD nebo 28 GBP.

Napsat komentář