Recenze

Parfemace3
Příjemnost na rtech7
Držení na rtech4
Hydratace4

Shrnutí

4.5Naprostá zbytečnost, bez které se zajisté obejdete.

Popis: Maska s výtažkem s granátového jablka, napuštěna kolagenem pomáhá redukovat viditelnost hlubokých vrásek na rtech. Klíčové ingredience: Granátové jablko má antioxidační a protizánětlivé účinky. Je bohaté na kyselinu ellagelovou která pomáhá redukovat rozklad kolagenu a zvlhčuje pokožku. Návod na použití: Používejte na vyčištěnou pleť, odtrhněte ochrannou fólii a přilepte masku na rty. Nechte působit 15-20 minut a zbytek produktu vmasírujte do rtů.

Zdroj: theskinfood.us

Přestože se jedná o gelovou masku, není příliš tenká, jako jiná maska, kterou jsem kdysi dávno zkoušela. Není náchylná k poškození, neroluje se ani ani se k sobě nelepí, takže jde z obalu vyndat snadno a na rty se přilepí. Je nutné rty hodněkrát přejet a masku přilepit, aby alespoň trochu držela. V obalu nezbyla žádná přebytečná tekutina a maska se mi zdá taková sušší, ale na druhou stranu z ní produkt nekape. 

Kolagenová maska na rty je hodně tlustá, ze začátku na rtech nedrží a odchlipuje se. Aby držela, je nutné ji pořádně uhladit. Tvar masky je divný a na rtech moc dobře nesedí. Stačí, aby vám zacukaly koutky a maska už se bude odlupovat. Během působení jsem měla každou chvíli nepříjemný pocit, že se maska na rtech neudrží a spadne.

Maska je poněkud bizardní a strašidelná a rozhodně to není typ masky, se kterou byste mohly relaxovat před diváky a zejména mužské publikum by mohla maska vyděsit (︶︹︶)

Parfemace masky je chemická a nepříjemná a otravuje i během působení. Na rtech maska příjemně chladí a rty lehce brní. Výhodou je, že maska nijak nepodráždila mou citlivou pleť.

Žádný viditelný ani hmatatelný rozdíl na rtech nevidím ani necítím. Nemůžu říct, že by byly po použití rty hydratované ani vláčné – obyčejný balzám je účinější. Pleť kolem rtů byla ihned po použití jemnější a hladší, ale jakmile došlo ke vstřebání přebytečného produktu, tak příjemný efekt zmizel.

Přestože mám bezproblémové rty, tak jsem žádné výsledky nepozorovala. Za mě je tohle naprostá zbytečnost a nedoporučuji ji. Pokud hledáte speciální péči o rty třeba na beauty day, vyzkoušejte raději 3-krokovou sadu Monkey Glamour Kit od Holika Holika.

Balení jedné masky můžete pořídit na Ebay za necelou stovku. Za výhodnou sadu tří masek zaplatíte necelých 150,- Kč. Uvedené ceny jsou včetně dopravy.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.