Recenze

Parfemace10
Složení10
Konzistence10
Rychlost vstřebávání10
Hydratace6

Shrnutí

9.2Sametově hebký krém na ruce bez silikonů s úchvatnou banánovou vůní.

Popis: Hledáte ultra-hydratační krém na ruce který úchvatně voní a vykouzlí vám úsměv na tváři? Dál už nehledejte. Naše banánové mléko na ruce hydratuje a voní jako čerstvě upečený banánový koláč. Mléko na ruce se vstřebává extra rychle a obsahuje nálož bambuckého másla a kokosového oleje pro intenzivní hydrataci a ochranu, zanechává ruce sladké a sametově hladké. Klíčové ingredience: Banánový extrakt bohatý na draslík a Vitamín A je ideální pro suchou pleť. Mléčné proteiny mají výživné vlastnosti a pokožce pomáhají navrátit ztracenou vláhu. Bambucké máslo, kokosový a makadamiový olej poskytují intenzivní hydrataci a výživu.

Zdroj: tonymoly.us

Banánovým příchutím a produktům se zpravidla vyhýbám. Ne proto, že bych neměla ráda banány, banánový shake miluji, ale proto že nesnesu levnou a umělou chemickou příchuť i parfemaci banánových přípravků. První banánová věc, kterou nesnáším a která přijde na mysl, jsou chemické banány v čokoládě a pak banánové shaky v prášku.

Když jsem v Sephoře uviděla banánový produkt od TonyMoly, tak jsem si k němu nedůvěřivě přivoněla a příjemně mě překvapil, parfemace působí přírodně a realisticky. Voní nádherně jako čerstvý banánový mléčný koktejl. Vůně je silnější, na rukách ale vydrží jen pár minut, ale dokud tam ta vůně je, tak si k nim musím pořád čichat. Po pár minutách se parfemace změní ve vůni sladkých sušených banánů a během 10 minut se úplně vytratí. Parfemace je tedy naprosto dokonalá.

Konzistence krému připomíná jemnou, sametově hebkou a rozklepanou našlehanou pěnu. Krém je lehký, kluzký a strašně snadno se roztírá. Vstřebá se během minutky či dvou. Nezanechává umaštěné ani upatlané ruce, ale lepkavý trochu je.

Ruce zanechává jemné a heboučké. Ze začátku se zdá, jako kdyby měly efekt na svědomí silikony, ale ve složení jsem žádné neviděla. Ihned po aplikaci mám pocit, že krém skutečně hydratuje a zvláčňuje, ale pocit nevydrží dlouho a krém je nutné během dne několikrát reaplikovat. Mléka stačí použít trochu, ale balení je menší a moc dlouho nevydrží, což je jedinou nevýhodou přípravku.

Banánový krém na ruce je vhodný do kanceláře, kde potřebujete krém, který ruce neumastí a rychle se vstřebá, abyste mohly v cuku letu opět pracovat na počítači nebo s papíry. Jeho malé balení je vhodné i do kabelky na cesty. Nejedná se ale o zázračný krém vhodný na zimu ani pro namáhané, suché a hrubé ruce.

Jedná se o krém, který si budete kupovat kvůli vůni a milovnicím banánů vřele doporučuji.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Banánový krém na ruce od TonyMoly v balení 45 ml si můžete objednat na Ebay přímo z Koreje za cca 145,- Kč včetně dopravy nebo si ho můžete zakoupit v Sephoře (*) za 170,- Kč.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.