Recenze

Parfemace10
Příprava7
Jednoduchost aplikace10
Hydratace10
Rozzáření pleti10
Výdrž efektu10

Shrnutí

9.5Dokonalá maska pro hydrataci a rozzáření pleti s úctyhodným několikadenním efektem.

Popis: Nová maska Shake&Shot Shaking Rubber Shot přichází ve třech variantách: Shaking Rubber Soothing Shot, Shaking Rubber Hydro Shot a Shaking Rubber Elastic Shot. Nové exkluzivní složení umožňuje jednoduché smíchání masky pomocí třepání. Maska Shake&Shot Shaking Rubber Shot je vhodná pro všechny typy pleti. Obsahuje dvě části: booster a ampulku s kapalinou, kterou nalijete do kelímku a protřepete, tím se vytvoří krémová struktura. Shake & Shot Shaking Rubber Shot poskytuje snadnější a zábavnější používání masek. Tyto nové masky hydratují a vyživují pleť, zároveň poskytují zklidňující pocit a inovativní zážitek díky svému peelingovému efektu. Tato řada masek poskytuje řadu výhod pro pleť a jednoduchou aplikaci. Jejich barevné balení připomínající shaker, přitahují pohledy.

Zdroj: us.drjart.com

Gumová maska mne zaujala a ze zvědavosti jsem si ji objednala s tím, že to bude určitě blbina, která nebude mít vůbec žádný efekt. No naštěstí jsem se spletla a maska mne svými výsledky velmi příjemně překvapila.

Masku obdržíte ve větším kelímku z pevného a odolného plastu. Víčko masky má tvar dětské hlavičky, která má v puse brčko, což na mě působí poněkud bizarně a strašidelně a kromě alegorie k dětsky hladké pokožce, kterou by měla maska vykouzlit, si tvar víčka nedokážu ničím jiným odůvodnit.

Kelímek obsahuje dva pytlíčky s tekutinou. Pytlíček 01 Shaking Rubber, což je tuhá pasta, která se těžko vymačkává a pytlíček 02 Hydro Shot s průhlednou namodralou tekutinou, jejíž vůně mi připomíná kupovaný citrónový čaj. Vůně je velmi slabá a během aplikace není cítit. Obsah obou pytlíčků vymačkáte do kelímku, pečlivě uzavřete víčkem a pozor, jelikož má v sobě kelímek díru na brčko, musíte ji zakrýt prstem, aby vám tekutina nestříkala všude kolem. Ona ta díra zas tak perfektně zakrýt stejně nejde a trocha tekutiny stejně vystříkne ven. Obsah kelímku je nutné dokonale protřepávat po dobu minimálně 1 minuty, dokud se obě složky nespojí. Že je maska hotová poznáte podle toho, že přestane šplouchat, což znamená, že už se vytvořila nevzhledná a trochu hrudkovatá kašička.

Umělohmotné brčko slouží jako praktický aplikátor masky, abyste si nezapatlaly ruce. Po smíchání je vhodné vyčkat 30 vteřin, aby nebyla maska příliš tekutá a je nutné nanést během 2-3 minut od spojení obou složek, poté už začíná tuhnout. Po otevření pytlíčků už bohužel nelze zbytek masky uchovat na pozdější použití. Někde jsem slyšela, že je balení masky dost velké pro dva, takže jsem ji vyzkoušela s kamarádkou. Maska nám oběma bohatě stačila a samotné masku opravdu nespotřebujete, jedině že byste si ji aplikovaly i na dekolt. A pokud se o masku rozdělíte, tak bude její cena zase o něco příznivější.

Maska není tekutá a po aplikaci na obličeji drží a nestéká. Vzhledem k podivné kašičkové konzistenci nelze masku aplikovat rovnoměrně a na obličeji vypadá docela strašidelně, hlavně když začně gumovatět. Na některých místek maska zprůhlední a jinde je viditelný gumový nános. Při působení masky jsem si připadala jako vedlejší postava z domu voskových figurín s roztékajícím se voskem na obličeji.

Maska je na obličeji příjemná, osvěží a lehce chladí. Chladivý efekt lze zintenzivnit masírováním ztuhlé masky. Když maska ztuhne, tak není tvrdá, ale je tvárná jako guma, takže není nepříjemná ani nepne. Mou citlivou pleť maska nijak nepodrážidla, během působení neštípala ani nepálila a po sundání masky nebyla pleť ani lehce začervenalá.

Maska je jemná a nelze ji strhnout vcelku, protože se trhá na menší kousky, ale jinak se odstraňuje zcela bez problému. Pokud se vám maska dostane na obočí nebo do linie vlasů, tak to nevadí, o obočí ani vlasy vás nepřipraví, protože jde snadno stáhnout nehtem. Masku doporučuji sundavat nad umyvadlem, protože se kousíčky drolí a opadávají. Po sloupnutí masky není nutné oplachovat obličej, maska zanechala pouze pár zbytečku, které se snadno oddrolí.

Masku jsem zkoušela během tropických veder na opálenou a vyprahlou pleť, která byla po použití neuvěřitelně jemná, hlaďoučká a sametově heboučká. Na dotek byla velmi příjemná, skutečně zavlažená, hydratovaná a naducaná. Navíc byla viditelně rozjasněná. Wow. Tohle jsem opravdu nečekala a byla jsem z masky opravdu nadšená. Radost z masky byla o to větší, když se její efekt nevytratil pár hodin po použití, ale provázel mě ještě několik dalších dní.

Příprava masky je otrava a ocenila bych klasickou masku, která je připravená k použití bez nějakého blbnutí. Ihned po použití jsem si neuměla představit, že bych tenhle taneček měla absolvovat třeba každý týden, ale když jsem viděla její dlouhodobější efekt, tak mě přesvědčila o tom, že těch pár minut času na přípravu masky za to stojí obětovat. 

Maska jako jedna, která splní co slibuje a dokáže mou dehydratovanou pleť zavlažit a hydratovat a proto si ji s nadšením pořídím znovu. Jako masku na ošetření sluncem vyprahlé pleti nebo na speciální příležitosti či za odměnu vřele doporučuji.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkazy

Jednorázovou hydratační gumovou masku v balení 50 g si můžete objednat přímo z Koreje za cca 185,- Kč včetně dopravy, ostatní druhy (*) masek si můžete z Koreje objednat za 215,- Kč včetně dopravy nebo si je můžete pořídit v Sephoře (*) za 240,- Kč.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.