Recenze

Parfemace4
Pohodlnost na rtech7
Vyhlazení rtů5
Hydratace3
Výsledný efekt4

Shrnutí

4.6Kolagenová maska na rty, která nepřekvapí a po aplikaci není znát téměř žádný rozdíl.

Popis: Maska na rty je směsí hydratačních a výživných ingrediencí jako Vitamín C či výtažky z jahod, borůvek a ostružin. Sérum v hydrogelovém provedení rty hydratuje, dodává jim plnost a zanechává je extra hebké a vláčné. Kolagen podporuje plnost a elasticitu. Vilín zvyšuje bariéru rtů a zabraňuje odpařování vody, čímž zvyšuje hydratační efekt. Aplikujte na vyčištěnou pleť, nechte působit 20 minut a přebytečným sérem masírujte rty, dokud se zcela nevstřebá.

Zdroj: tonymoly.us

Maska je zabalená individuálně, pro rozbalení stačí odloupnout ochrannou fólii a masku vyndat. Kolagenová náplast je poměrně suchá a v balení nezanechá žádnou přebytečnou tekutinu.

Tloušťka masky je tak akorát, není příliš tenká, takže nehrozí protržení a navíc drží tvar, nesroluje se ani se k sobě nepřilepí, proto je její aplikace snadná. Narozdíl od masky SkinFood není ani moc tlustá, takže na rtech lépe drží.

Maska je ještě o kousek větší než ta od Skinfood, takže ošetří větší část pokožky kolem rtů, ale nosoretní vrásky bohužel neošetří. Kvůli velikosti perfektně nepřilne a chvilku jsem měla obavy, aby mi nespadla, ale po chvíli se maska přicucne a drží bez problému. Maská má podivný, nelichotivý a chemický odér. 

Maska na rtech nestudí, ale po chvilce začně chladit. Rty mě chvilku po aplikaci začaly trošičku brnět a štipkat, ale nepříjemné pocity odezněly během pár minut a maska začala lehce chladit.

Rty nejsou po použití ulepené ani upatlané. Rty jsou o chlup vyhlazenější, jinak žádný zásadní rozdíl nepozoruji. Žádné překvapení se nekonalo a maska mne zklamala.

Pokud si za stovku pořídíte balzám v drogérce, tak peníze investujete lépe a efekt bude okamžitý a lepší.

Pokud máte zájem o speciální péči na beauty day, vyzkoušejte raději 3-krokovou sadu Monkey Glamour Kit od Holika Holika, která obsahuje peeling, masku na rty a závěrečný balzám.

Kolagenovou masku na rty si můžete pořídit na Ebay za cca 95,- Kč včetně dopravy.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.