Recenze

Parfemace5
Kartáček5
Prodloužení řas7
Slepení řas3
Výsledný efekt4

Shrnutí

4.8Jak udělat z lidí blbce aneb starý primer s jiným názvem v novém balení.

Popis: Zvýrazněte objem a vsaďte na denní dávku péče o vaše řasy. Popis Účinné látky: jojobový olej, přírodní vosky, ceramid, vitamíny. Vlastnosti: dodává řasám výraznější objem, pečuje o řasy, má jemnou texturu, ultra jemný kartáček pro příjemnou aplikaci. Jak používat Naneste na řasy před použitím řasenky. 

Vzhledem k celosvětovému úspěchu řasenky Lash Paradise, jsem si ze zvědavosti koupila i podkladovou bázi pod řasenku Paradise Extatic.

Primer má bílé balení s béžovým nápisem a zlatým Rose Gold víčkem. Balení nepůsobí luxusním dojmem a kdybych si primer objednala z Ebay, tak bych si na základě lacině provedeného balení a odbytého designu myslela, že mi dorazil fake z Číny. V USA se primer pyšní mnohem hezčím balením a samotná báze je parfemovaná a obarvená na růžovo, zatímco naše provedení je klasicky bílé.

Kartáček není k mému překvapení stejný jako u řasenky Lash Paradise, který má vějířkovitý tvar, ale jedná se o naprosto obyčejný a beztvarý štětinkový aplikátor, na kterém narozdíl od řasenkového aplikátoru nehromadí přebytečné množství produktu. V USA je podle mého pozorování kartáček jiný – rafinovanější a podobá se tomu z Lash Paradise řasenky.

Báze pod řasenku má klasický nepříjemný chemický odér, konzistence je krémová a hustá, snadno se aplikuje a bez problému snese vrstvení. Primer jsem vyzkoušela jak jinak než v kombinaci s Lash Paradise, kterou jsem si musela půjčit, protože tu svou jsem darovala kamarádce, která mi ihned po vyzkoušení řekla, že už je vyschlá – ani ne 3 měsíce od zakoupení. Pokud jste četly mou recenzi na řasenku Lash Paradise, tak si určitě pamatujete, že mezi jednu z výhrad, které k řasence měla, byla skutečnost, že řasenka strašně rychle vysychá a to i v případě, že ji budete mít pečlivě zavřenou v šuplíku a do 3 měsíců budete mít stejně šmitec.

Mám pro Vás update, protože se tento problém zřejmě týká pouze verze dostupné na našem trhu. Soudím tak na základě informací od kamarádky, která v USA používala americkou variantu a tak se jí má zkušenost s tak rychlým vyschnutím řasenky moc nezdála a přišlo ji to podivné. Po návratu domů si ale zakoupila řasenku v naší drogérii … Americká verze byla podle jejích slov naprosto v pohodě i po 5 měsících používání a ta česká byla suchá ani ne po dvou měsících.

Ale zpátky k efektu báze pod řasenku. Řasy s primerem jsou sice natočenější, výraznější a delší, ale za cenu toho, že podivně trčí, jsou slepené a obalené velkým množstvím hrudek. Kvůli slepenosti jsou řasy nerovnoměrně rozmístěné a vznikají mezi nimi nevzhledné mezírky, zatímco řasy na oku bez primeru vypadají přirozeně a bez jediné chybičky. Primer údajně prodlužuje výdrž řasenky, ale jelikož nemám mastnou pleť ani oční víčka, tak tuto skutečnost nemohu ocenit ani posoudit, protože mi většina řasenek vydrží celý den a nerozmaže se.

Vlevo bez primeru | Vpravo s primerem

No a teď se dostáváme k zábavné části, protože jsem zjistila, že se společnost L’Oréal opět snaží dělat z lidí blbce, jak už je u jejich marketingového týmu zvykem. Báze pod řasenku nemá nové revoluční složení, které bylo vyvinuto, aby navázalo na úspěch řasenky Lash Paradise, jak by se mohlo na první pohled zdát. Ne, ne. Jedná se pouze o rebrand primeru Voluminous – obě báze pod řasenku obsahují zcela stejné ingredience a dokonce je zachováno jejich pořadí (na kontroverzi upozornila Youtuberka Courtney Kelly a složení obou produktů jsem poté kontrolovala na amerických oficiálních stránkách značky L’Oréal). Jelikož jsou u nás i kartáčky téměř totožné, tak to považuji za marketingový podvod na zákaznice, protože pokud už některá z nich primer Voluminous má ve sbírce nebo ho již někdy vyzkoušela, tak si nevědomky koupí úplně to samé, co už vlastní nebo zná, protože se společnost snaží vyvolat dojem, že tohle je zcela nový přípravek, který stojí za zkoušku.

Pokud preferujete přirozený a precizní vzhled řas, tak se Vám efekt primeru nebude líbit a nedoporučuji ho. Toužíte-li po výrazných řasách na běžné denní nošení, tak bych si prostě koupila řasenku, která Vám přesně takové řasy vykouzlí i bez primeru a jelikož takové řasenky v této relaci bez problému seženete, tak považuji nákup řasenky a primeru za zcela zbytečný. V případě, že se chystáte na speciální událost, tak bych si řasy raději nalepila, abych je měla rovnoměrné a bez hrudek. Na základě mých preferencí mi primer nevyhovuje, prezentaci produktu považuji za výsměch zákaznicím a nedoporučuji ho.

Řasenku můžete zakoupit v e-shopech v balení o velikosti 7,2 ml za cenu 219,- Kč.

Napsat komentář