Recenze

Parfemace10
Konzistence10
Uhlazení a měkkost10
Hebkost a výživa10
Snadnost rozčesávání10

Shrnutí

10Bohatý a výživný víceúčelový krém vhodný pro suché, kudrnaté a krepaté vlasy.

Popis: Víceúčelový krém pro tepelnou úpravu vlasů L’Oréal Professionnel Mythic Oil vyživuje, hydratuje a chrání vlasy. Pomocí přírodních olejů pečuje o vlasy a chrání je před teplem z fénu, kulmy nebo žehličky vlasů. Přípravek je možné použít jako výživný krém před mytím vlasů, jako kondicionér po umytí vlasů nebo jako tepelná ochrana až do 230 °C před použitím tepelných přístrojů na úpravu vlasů. Jemný krém poskytuje vlasům po nanesení a vyfoukání fénem až 96 hodinovou kontrolu objemu. Zanechává vlasy hebké, bohaté a chráněné před teplem. Dejte svým vlasům výživu, hydrataci i spolehlivou ochranu v jednom jediném kroku vlasové péče!

První věc, která Vás na univerzálním krému zaujme ihned po otevření, je jeho silná parfemace, která je po aplikaci cítit jak z vlasů, tak z rukou. Jedná se o velmi unikátní a luxusní vůni orientálního stylu (na internetu jsem se dočetla, že se jedná o kombinaci pižma a jasmínu).

Konzistence je bohatá a krémová, na dotek je cítit vysoký obsah olejů. Jedná se o profesionální přípravek a stačí aplikovat malé množství. Vyhněte se pokušení aplikovat více přípravku než je potřeba. Hlavně u jemnějších vlasů by se kompletně nevstřebal, mohl by vlasy zatížit a zplihly by. I přes bohatou konzistenci vlasy po aplikaci nebudou umaštěné, oblemcané ani slepené.

Krém používám nejraději jako ochrannou péči před šampónováním vlasů. Když mám před mytím suché vlasy jako slámu, drsné a strašně zacuchané, tak je po aplikaci univerzálního krému vždy bez problému rozčesu – bez tahání a lámání. Krém obalí vlasy olejem, po kterém hřeben krásně klouže a rozčeše je. Vlasy jsou po použití vyměněné – uhlazené, měkké a sametově hebké. Vlasy jsou obalené ochranným krémem, který o ně pečuje během mytí a zabraňuje jejich nadměrnému vysušování a zacuchávání a tím je chrání před poškozením.

Přípravek lze používat i jako tepelnou ochranu. Pokud ho aplikujete před foukáním vlasů kulatým kartáčem, vlasy budou usměrněné, jakoby lehce natužené a budou držet tvar. Můžete ho použít i jako ochranu před žehlením. Především v kombinaci se Steampodem se jedná o parádní dvojku – díky Steampodu proniknou oleje a pečující látky hluboko do vlasu a rapidně se zvýší jejich účinnost.

Popis uvádí, že je krém vhodný pro všechny typy vlasů, ale osobně bych ho s ohledem na hutnou konzistenci nedoporučila pro jemné ani mastné vlasy. Zároveň nedoporučuji aplikovat do suchých vlasů jako bezoplachovou péči – vlasy nebudou mastné, ale přípravek bude cítit na dotek.

Univerzální krém doporučuji pro majitelky suchých, poškozených, kudrnatých, krepatých a odbarvených vlasů.

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Univerzální krém Mythic Oil v balení 150 ml si můžete objednat v internetových obchodech za cenu 254,- Kč či v kadeřnických salónech.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.