Recenze

Parfemace10
Použití10
Peelingový efekt10
Hebkost10
Výživa a hydratace10

Shrnutí

10Účinné peelingové tampónky s nádhernou hroznovou parfemací, napuštěné pečujícím sérem s hydratačními složkami a antioxidanty.

Popis: Jemná manuální exfoliace pomocí gázových polštářků kombinovaná o efekt chemického peelingu odstraňuje odumřelé kožní buňky a čistí pleť. Anti-aging sérum s výtažky z červeného vína obsahuje antioxidant Resveratrol pro pevnější, zdravější a odolnější pleť. Patentované 3-vrstvé gázové polštářky ze 100% bavlny odhalují hladší, jemnější a rovnoměrnější teturu pleti. Pro praktický, jednoduchý, rychlý a efektivní peeling, který je zároveň jemný a ohleduplný. Patentovaná hypoalergenní balvněná gáza s duální texturou zaručuje exfoliaci odumřelých kožních buněk, odstranění přebytečné mastnoty a nečistot, obohacené o obsah látek prospěšných pro pleť. Jednoduché přejetí pleti pomocí polštářku pro sjednocenou a hladkou pleť zářící zdravým. Vaše denní sklenka vína bez kalorií. Používejte na vyčištěnou a suchou pleť 2x týdně nebo dle potřeby. Vsuňte prsty do polštářku a krouživými pohyby masírujte pleť i krk nejprve prošívanou stranou polštářku, poté polštářek obraťte a masáž pleti opakujte hladkou stranou polštářku. Na závěr pleť opláchněte vlažnou vodou.

Gázový peeling s červeným vínem je asi tím nejznámějším produktem korejské kosmetiky. Pokud si vyhledáte tipy na nejlepší produkty k-tech beauty, tenhle přípravek objevíte snad v každém článku! Odolávala jsem poměrně dlouho, ale před pár měsíci jsem se konečně rozhoupala a peelingové tampónky si objednala. Hned po prvním vyzkoušení jsem proklínala sama sebe a vynadala jsem si za to, že jsem s koupí tak dlouhou otálela …

Peelingové tampónky dorazí v průhledné plastové dóze s bílým víčkem, pod kterým se ukrývá ochranná odtrhávací fólie, která zabraňuje vysychání produktu ještě před otevřením. Samolepku lze jednoduše odtrhnout zachycením za růžek a po otevření se z balení rozline nádherná a slaďoučká vůně, která spíš než červené víno připomíná čerstvé hrozny. Balení je opravdu masivní a těžké (cca 350 g), takže s ním určitě nebudete cestovat a je škoda, že se tampónky nedají koupit v cestovní verzi, tedy individuálně zabalené. Velikosti balení odpovídá i velikost gázových polštářků, nejedná se o klasickou velikost vatových tampónků, které můžete běžně zakoupit v drogérii. Peelingové polštářky jsou mnohem větší a mají poloměr zhruba 8 cm, což zaručuje pohodlnou a rychlou aplikaci a bez problému můžete ošetřit celý obličej, krk i dekolt a třeba i hrubé lokty. Vzhledem k velikosti je možné polštářky rozstřihnout napůl a z jednoho balení vytřískat maximum. Polštářky jsou nanucané tekutinou a trocha červené tekutiny zůstává v dózičce. Po každém použití se víčko pečlivě zašroubujte, abyste vysychání polštářků zabránily.

Gázový tampónek je vyladěný do posledního detailu, protože obsahuje kapsu, do které vsunete prsty a díky tomu je aplikace velmi jednoduchá a pohodlná. Tampónek je oboustranný. Z jedné strany má hrubší gázovou strukturu pro mechanický peeling. Z druhé strany je jemnější, hladší a na dotek působí jako vata, která má hrbolkatou strukturu, která slouží k zachycení nečistot a dočištění pleti (nejsou určené na odstranění make-upu a musí se používat na čistou pleť). Tampónkem si můžete dopřát příjemnou masáž obličeje a po celou dobu vás bude provázet nádherná hroznová vůně. Tampónky obsahují kyseliny a nesmí se aplikovat na oční okolí. Vzhledem k tomu, že je tampónek napuštěný tekutinou, která se chová jako chemický peeling, pleť musíte po použití opláchnout vodou (sérum je po zaschnutí stejně lepkavé), aby nedošlo k jejímu podráždění. Pokud nemáte citlivou pleť, můžete nechat sérum pár minut působit a polštářky můžete používat klidně každý den. Po použití tampónků můžete pokračovat aplikací toneru.

Mou citlivou pleť peeling většinou nepodráždil – neštípal, nepálil a po použití nebyla pleť vůbec zarudlá. Pleť mě lehce zaštipkala pouze jednou a to když byla podrážděná ještě před použitím – šupinkatá, vysušená a dosti napjatá. Peeling bych tedy označila za neagresivní, z čehoz vyplývá, že pokud je Vaše pleť zvyklá na pravidelné používání vysoce koncentrovaných kyselin, asi by Vás efekt tohoto přípravku zas tolik neohromil.

Kombinace mechanického a chemického peelingu je velmi efektivní a po použití na vysušenou, hrubou a šupinatou pleť odhalí jemnou, sametově hebkou a rozzářenou pokožku. A co víc, polštářky jsou napuštěné sérem, které na pleti zanechá velmi příjemný pocit a pleť je po použití vyživená a hydratovaná. Pleť není po použití vysušená ani napjatá jako s jinými chemickými peelingy. Sérum navíc obsahuje antipxidanty, které jsou zastoupené především u anti-aging produktů.

Byla jsem tak nadšená, že jsem hned prohledala internet a snažila se sehnat produkty ze stejné řady, ale bohužel značka Neogen žádné jiné produtky s červeným vínem nemá.

Peelingy obecně nedoporučuji používat v letním období (ne že by to pokožka extra potřebovala) a na opálenou pokožku, protože vám vybledne opálení. Pokud peeling v tomto období použijete, tak pouze lehce otřete pleť a nešmrdlejte ji půl hodiny, jinak vám z opálení moc nezbyde. A pokud budete peeling pravidelně používat, ať už v létě nebo zimě, nezapomeňte používat sluneční ochranu.

Gázový peeling od značky Neogen Dermalogy je k dispozici ve dvou dalších provedeních Lemon a Green Tea. Citronový peeling pro rozjasnění pleti obsahuje kyselinu mléčnou a glykolovou. Výtažky z citrónu, pomeranče a papáji příspívají k čištění ucpaných pórů zatímco vitamín C pomáhá k vyblednutí jizviček po akné. Zelený čaj je mocný antioxidant, který slouží jako prevence předčasného stárnutí a jeho protizánětlivé účinky pomáhají zklidnit podrážděnou pleť. Vhodný pro vystresovanou a podrážděnou pokožku, kterou osvěží, zklidní a revitalizuje.

Závěrečné hodnocení

Ovocná parfemace je úžasná. Použití je rychlé a jednoduché, protože odpadá protivné a zdlouhavé smývání peelingových částeček a omývání umydla. Výsledný efekt je skvělý a kromě exfoliace se Vaší pleti dostane pozornosti v podobě pečujícího séra. Na použití tampónků se vždy těším, aplikaci si užiji a proto peelingové polštářky doporučuji a předpokládám, že se z nich stane můj objev roku 2018. A pouze si dovolím upozornit, že pokud tento přípravek vyzkoušíte, tak kouzlu korejské kosmetiky zcela propadnete. Od značky Neogen bych ráda vyzkoušela i čistící pěnu a několik produktů z řady NEOGEN RE:P.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkazy

Peelingové polštářky Neogen si můžete objednat na Ebay přímo z Koreje za cca 455,- Kč za 30 ks (200 ml). Pokud nebudete trvat na peelingu s červeným vínem, verzi Lemon a Green Tea si můžete zakoupit nejlevněji zde (*) – varianta s červeným vínem je momentálně nedostupná.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.