Recenze

Balení10
Parfemace10
Odstín10
Příjemnost na rtech10
Výdrž balení5

Shrnutí

9Příjemná univerzální rtěnka s melounovou vůní vhodná do každé kabelky.

Popis: Průhledný balzám na rty s vůní melounu, který reaguje na pH pokožky a tělesnou teplotu, díky čemuž vytvoří Váš personalizovaný odstín růžové, který bude perfektně ladit s Vaší pletí.

Zdroj: winkylux.com

Značka Winky Lux se letos v zimě objevila v České Sephoře a jejich blyštivý balzám Glimmer Balm jsem Vám již představila. Pokud efekt Glimmer balzámu považujete za nevýrazný a příliš světlý a naopak byste uvítaly tmavší a výraznější odstín, tak je tu pro Vás novinka Watermelon Jelly.

Zdroj: winkylux.com

Balzám má opět krásnou ozdobnou krabičku a roztomilé balení, což z něj dělá perfektní dárek. Jelikož se jedná o proměnlivý stain, který reaguje na PH pleti, tak to z něj dělá velmi univerzální dárek, kterým se trefíte do vkusu téměř každé ženě či slečně a který díky svým vlasnostem zaručeně potěší.

Želé má nádhernou a slaďoučkou parfemaci, která vzdáleně připomíná meloun, není ochucené, ale nemá ani nepříjemnou pachuť.

Odstín želé je poněkud klamavý – v tubě se jedná o korálový až naoranžovělý průhledný odstín, ale po aplikaci na rty či pleť se zabarví do výrazné fuchsiové barvy a po zaschnutí zanechá stain tmavě růžovou barvu se studeným podtónem. Barevnou intenzitu lze navýšit přidáním další vrstvy.

Aplikace je příjemnější a snažší, želé se po dotyku se rty roztéká a perfektně po nich klouže. Jeho konzistence se mi zdá lepší a více hydratační, v porovnání s Glimmer balzám, který po sobě zanechá lehce voskový pocit, po kterém rty jakoby drhnou.

Watermelon Jelly není těžký ani hutný, na rtech je lehoučký, příjemný a nelepí a snesete ho i v případě, že lesky nemáte v oblibě. Přestože se oficiálně jedná o balzám, hydratační ani výživný není, je to klasický stain, který ovšem nezasychá, nevysušuje ani nestahuje rty. Lesk balzámu se po chvilce vytratí, ale rty zůstanou růžově zabarvené. Odstín je mnohem výraznější a tmavší než u Glimmer Balmu, který měl studený, světloučce růžový odstín.

Dochází pouze k průhlednému zabarvení rtů bez aplikace vrstvy rtěnky, i přes výraznější barvu vypadá odstín vkusně a přirozeně a vytváří iluzi, šťavnatějších a zářivějších rtů zabarevných od přírody. Oba stainy jsou univerzální a vhodné do každé (i malé) kabelky. Určitě si pořidím i novinku Rainbow Confetti Balm, která se nově objevila v Sephoře.

Efekt
Watermelon Jelly

 

 

 

 

Lesk: Vlevo: Glimmer Balm | Vpravo: Watermelon Jelly
Stain efekt: Vlevo: Glimmer Balm | Vpravo: Watermelon Jelly

Jedinou nevýhodou je skutečnost, že produkt poměrně rychle ubývá a pokud budete želé používat denně, tak ho rychle vypotřebujete.

 

 

 

Koupit na Sephora

* Affiliate odkaz

V české Sephoře je želé zatím nedostupné, ale jiné varianty jsou k dostání exkluzivně v parfumeriích Sephora v balení o velikosti 3,6 g za 420,- Kč.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.