Recenze

Odstín8
Velikost třpytek10
Textura2
Pigmentace2
Efekt vrstvení0.1
Výsledný efekt0.1

Shrnutí

3.7Populární bronzer s otřesnou texturou, se kterým jsem na pleti nepozorovala vůbec, ale vůbec žádný rozdíl.

Popis: Tento bronzující pudr vytváří okamžitý efekt zdravíčka! Jeho duhový lesk přináší ideální zářivý finiš pro všechny typy pleti. Pro jaký typ líčení? Bronzující pudr vytváří iluzi sluncem ozářené pokožky pro efekt zdravíčka po celý rok. Tyto vláčné pudry duhového zlatavého lesku vytvářejí celkové teplo a vykreslují kontury obličeje tak, aby vytvořily nebo zlepšily vzhled opálené pokožky. Pudry vyplňují linky a póry pro dosažení hebčího a jednotnějšího tónu pleti. Kultovní odstíny ideální pro všechna zbarvení pokožky s nepostřehnutelným finišem přirozeného vzhledu. Bez parfemace. Jak používat? Při aplikaci bronzujícího pudru je důležitý výběr štětce. Kratší a hustší štětiny štětce nahromadí více pigmentů než volnější a delší štětiny.

Zdroj: sephora.cz

Přestože je léto dávno za námi, dneska si představíme legendární bronzer v odstínu Laguna od značky NARS, který by měl pleti dodat jemný bronzový nádech. Odstín Laguna se v paletce sice tváří jako tmavý bronzer vhodný na konturování, ale ve skutečnosti je hodně světloučký a na mé světlé pleti není téměř vidět.

Jemný lesk bronzeru od NARS mi připomíná ještě slavnější Butter Bronzer od značky Physicians Formula. Efekt obou bronzerů je naprosto stejný – oba bronzery pleti dodají lehoučký a vkusný lesk a ani jeden z nich není kompletně matný a oba obsahují mikro třpytečky.

Laguna | Butter Bronzer

Odstíny obou bronzerů se lehce liší – Laguna je studenější, světlejší, hází výrazné zlatavé odlesky a není ani trochu do oranžova, zatímco Butter Bronzer má teplejší tóny, je více do hněda a zlatavé odlesky jsou mnohem jemnější.

Bronzer od NARS ale nelze použít na konturování, protože je příliš světloučký a má velmi suchou a drsnou texturu, která nejde zintenzivnit ani vrstvením. Zatímco Butter Bronzer má texturu neuvěřitelnou, sametově hebkou až máslovou texturu, která bez problému snáší vrstvení a odstín bronzeru lze ztmavit a obličej lehce vykonturovat. Na fotografii vidíte několik vrstev Laguny versus 1 vrstvu Butter Bronzeru.

Bronzer NARS jsem použila pouze na půlku obličeje a ať jsem koukala, jak jsem koukala, žádný rozdíl jsem nevykoukala ani když jsem přidávala jednu vrstvu za druhou. Kvůli této skutečnosti a barvě swatche usuzuji, že je bronzer Laguna strašně málo pigmentovaný. Poté jsem na druhou půlku obličeje nanesla Butter Bronzer, který pleť oživil a házela decentní zlatavé odlesky.

Za sebe nemohu Lagunu v žádném případě doporučit. Nečekala jsem, že se popráším bronzerem a budu vypadat jako po dvou týdnech v Karibiku, ale bohužel nevidím vůbec žádný rozdíl. Nevím, Nemyslím si, že je to mým tónem pleti, protože i když udělám swatch prstem a snažím se přidávat a barvu zintenzivnit, tak se to prostě nedaří a pigment nikde. Bronzer mi nedodá ani náznak lehoučkého opálení a pleť nerozzáří.

Povyk kolem tohoto bronzeru prostě nechápu a nad nadšenými recenzemi kroutím nechápavě hlavou. Jediná osoba, která má na bronzer stejný názor jako já, je Temptalia, což mě alespoň utvrdilo v tom, že netrpím žádnými bludy. Cena za bronzer je do nebe volají a nedá se ničím ospravedlnit, protože i balení je obyčejné a ničím nezajímavé.

Mnohem větší radost a službu Vám prokáže Butter Bronzer od Physicians Formula, který se pyšní nádhernou tropickou parfemací, pořídíte ho za zlomek ceny a navíc dostanete více produktu.

Bronzující pudr v odstínu Laguna od značky NARS lze pořídit v balení 8 g exkluzivně v parfumeriích Sephora za cenu 1.220,- Kč.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.