Recenze

Parfemace0.1
Jednoduchost aplikace0.1
Hydratační vlastnosti5
Rychlost vstřebávání5

Shrnutí

2.6Banánové masážítko, které smrdí jako psí kšíry a je tak tuhé, že ho nelze pohodlně aplikovat na pokožku.

Popis: Na velikost nezáleží, s tímhle rozmazlujícím masážítkem plným kakaového a bambuckého másla se dá zahrát velké divadlo! Nenechávejte si tohle ovocné představení pro sebe – vezměte k sobě někoho, na kom vám záleží. Masírujte celé tělo, zatímco budou pečující másla roztávat a hydratovat pokožku. Díky oživující a stimulační hřebíčkové a pomerančové silici vydržíte klidně celou noc!

Pro banánové masážítko jsem si konkrétně šla po Novém roce do Lushe s tím, že už budou zlevněné produkty vyprodané a díky tomu ušetřím a nebudu si kupovat nic navíc. No bohužel se tak nestalo a několik zlevněných produktů na tělo jsem si ještě pořídila a jelikož se jedná o limitované edice, tak Vám je představím před příštími Vánoci, kdy se opět objeví v obchodech …

V Lush prodejně se mě ujal milý mladý pán a říkám mu, že si jdu očichat banánové masážítko, že mě zajímá, jak voní. Pán odpověděl, že samozřejmě voní jako banány. Na první přičichnutí se mi to nezdálo, ale když jsem se po chvíli k masážítku vrátila a promnula ho v dlaních, tak už jsem z něj banány cítila, takže jsem si ho nadšeně vzala. Cestou z Lushe jsem se ještě stavila pro čínu a po celou dobu jízdy tramvají jsem místo číny cítila čerstvé banány. Bomba, říkám si.

Když jsem dorazila k babičce, tak jsem musela masážítko hned vyzkoušet, protože mám v zimě hodně suchou pleť a na rukách už se mi ze suchosti udělala nehezká vyrážka. Masážítkem jsem si namazala ruce a málem jsem padla smrady, protože jsem smrděla jako psí kšíry a s banánovou vůní to nemělo nic společného. Cítila jsem nějaké silné protivné koření, asi hřebíček a připadala jsem si jako stará bába. Později jsem měla ještě namířeno mezi lidi a musím říct, že jsem se za ten smrad fakt styděla a obávala se, že osazenstvo buď padne smrady, jen co se objevím nebo se jim zvedne žaludek a odsednou si ode mě. Teď, když si k masážítku přičichnu, tak už nemá s banánem nic společného a smrdí jako koření. Nezlobte se na mě, ale pokud má přípravek přírodní složení a jediná chemická věc je na něm parfemace, tak očekávám, že produkt bude vonět tak, jak se jmenuje … Produkty Lush jsou ručně vyráběné a kvůli tomu bývají várky nekonzistentní, takže někdo bude mít možná štěstí na masážítko, které po banánu bude vonět.

Na zklamání z parfemace jsem si postěžovala dostatečně a teď zbývá zhodnotit kvalitu produktu jako takového. Od Lushe už jsem dvě masážítka měla, ale tohle mi ani trochu nevyhovuje. Banánové masážítko je moc tuhé a ani při kontaktu s pletí nechce roztát, takže se strašně špatně nanáší a místo příjemné masáže masážítko drhne a nepříjemně tahá za pokožku. Zkoušela jsem masážítko rozehřát i v dlaních, ale prostě je nepoddajné a tát nechce. Pocit hydratace a ošetření pokožky po použití nemám. Masážítko je hodně mastné, ale nemám pocit, že by se ingredience vstřebaly do pokožky a hydratovaly ji, spíš zůstanou pouze na povrchu a pleť mírně zvláční.

Příjemným bonusem masážítka je pouze fakt, že pokožku zahalí do jemňoučkého závoje miniaturních třpyteček. Jinak mne masážítko zklamalo, nedoporučuji ho a to především pro páry ne, nákupu lituji a znovu si ho nekoupím.

Masážítko The Big Banana od Lush můžete zakoupit v kamenných obchodech Lush nebo v jejich e-shopu za cenu 265,- Kč za 65 g. Ještě bych ráda upozornila na skutečnost, že v UK stojí masážítko pouhých 5,95 GBP (cca 175,- Kč).

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.