Recenze

Natočení řas10
Prodloužení řas7
Slepování0.1
Objem0.1
Výdrž10

Shrnutí

5.4Řasenka s příjemnou parfemací, která bohužel slepuje řasy a tím jim ubírá na objemu.

Popis: Dodejte svým řasám maximální objem s řasenkou Maybelline Total Temptation vylepšenou kokosovým olejem. Krémová formule lehce vytváří svůdné řasy bez zbytečného zatížení. Vaše řasy budou jemné na dotek. Oblíbený objemový kartáček s krátkými štětinkami, které se dostanou i k těm nejmenším řasám. Pružný kartáček umožňuje vrstvit řasenku bez zatížení řas.

Zdroj: maybelline.com

Řasenka Total Temptation má masivnější balení, které je pro řasenky od Maybelline typické a není to tedy řasenka vhodná na cesty. Světlý pastelový obal řasenky není příliš praktický, protože na něm mám po pouhých použitích viditelné čmouhy od řasenky, které lze tedy odstranit a na to, že jsem řasenku skladovala v nádobě, mě překvapila obrovská rýha, která se na ní objevila.

První netypická věc, která Vás zaujme ihned po otevření, je skutečnost, že řasenka nemá chemický odér, ale je parfemovaná a má velmi příjemnou vůni, která vzdáleně přípomíná kokos. Majitelky citlivých očí by se tedy před řasenkou měly mít na pozoru. Já oči citlivé nemám, mám pouze citlivou pleť a řasenka mi i přes parfemaci oči vůbec nepodráždila.

Řasenka byla ze začátku hodně tekutá a špatně se s ní pracovalo, takže jsem ji na měsíc odložila. Skladovala jsem ji v hrníčku víčkem nahoru a když jsem ji po měsíci vytáhla, tak jsem při otevírání zažila horké chvilky. Obsah řasenky se nahromadil kolem víčka a enormní množství řasenky ulpělo na samotném kartáčku. Řasenka byla pořád mokrá, takže jsem ji opět na několik měsíců odložila. Když jsem ji asi po půl roce vytáhla, abych dopsala recenzi, tak už řasenka konečně nebyla mokrá, ale kvůli obsahu olejů má vlhkou konzistenci a řasy slepuje stále.

Kartáček řasenky má standardní velikost, uprostřed je rozšířený a na koncích zúžený. Jedná se o klasický štětinkovitý kartáček a já osobně preferuji silikonové kartáčky. I když jsem kartáček řádně očistila, aby na něm nebylo přebytečné množství řasenky, při aplikaci řasenka nepročesá ani neodělí řasy, ale strašně je slepuje. Čím víc se řasy snažíte pročesat a oddělit, tím víc slepené budou. Kvůli slepování jsou řasy nerovnoměrné stylem slepený trs řas, mezera, slepený trs řas, mezera a efekt řasenky je naprosto příšený. Z mých hustých řas mi řasenka udělá tři opelichané chlupy, takže místo aby přidávala objem, tak ho slepováním značně ubírá! Total Temptation lehce prodlužuje a řasy hezky natočí (kleštičky na řasy nepoužívám, protože je nechci trýznit). Po aplikaci řasenka zanechá pár nevhledných hrudek a podivně pokroucené řasy.

Řasenka je pohodlná, řasy nepůsobí těžkým ani slepeným dojmem a ani nevím, že nějakou řasenku mám. Kvůli tomu, že se mi na řasenku podařilo zapomenout, tak jsem si omylem 2x promnula oči a řasenka to přežila zcela bez úhony, nerozmazala se, řasy se neslepily ani nepokroutily. Řasenka mi na očích vydrží celý den, neopadává, neobtiskává se ani se nerozmaže a platí to i pro spodní řasy. Pouze připomínám, že nemám mastnou pleť ani oční víčka. Pokud máte mastnou či smíšenou pleť, tak se této řasence vyhýbejte, protože se domnívám, že by se Vám kvůli tekutější konzistenci s obsahem oleje rozmazávala.

Podtrženo sečteno, tahle řasenka na mých řasách napáchá více škody, než užitku a mnohem raději mám Lash Sensational, který vykouzlí zcela perfektní řasy a prodlouží každou řasu zvlášť bez slepení. Řasenku Total Temptation tedy nedoporučuji a její nákup považuji za vyhozené peníze.

Řasenku Total Temptation od značky Maybelline si můžete pořídit v drogéricích za běžnou cenu 269,- Kč a v e-shopech od 140,- Kč v balení 8,6 ml. K dostání je i modrá voděodolná verze.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.