Recenze

Jednoduchost aplikace10
Výsledný efekt10
Přirozenost10
Výdrž10

Shrnutí

10Má nejoblíbenější řasenka z drogérie, která vykouzlí dlouhé a nadzvednuté řasy.

Popis: Řasenka s efektem dlouhých a plných řas. Každá žena získá charisma a sklidí obdiv okolí! Vědeli jste, že řasy rostou ve více než jedné vrstvě? Nová řasenka Lash Sensational rozvine 100% řas a zvýrazní je vrstvu po vrstvě, pro dokonalý vějířovitý efekt. Vlastnosti: vytvoří dlouhé a plné řasy, nalíčí a prodlouží každou řasu zvlášť a řasy zahustí za pomocí šesti různých štětinek přizpůsobených k tomu, aby dosáhly všude. Náš první revoluční kartáček ve tvaru vějíře s různnými typy štětin zachytí a rozvine i ty nejjemnější řasy pro opravdu podmanivý pohled. Jak používat: Aplikujte jemnými tahy na řasy. Aplikujte řasenku od kořínků ke konečkům řas pro okamžité dodání objemu a větší řasy. 1) vnitřní štětinky zachytí a zvýrazní i ty nejmenší řasy. 2) vnější štětinky je rozvinou jako vějíř.

Řasenky Maybelline jsem si kupovala jako náctiletá, ale posledních 10 let jsem používala pouze řasenky z parfumérie. Vystřídala jsem několik řasenek od Estée Lauder a Lancome, dokud jsem neobjevila řasenku Givenchy, které jsem zůstala věrná. Nepodlehla jsem mediální masírce a vyzkoušela legendární řasenku Paradise Extatic, se kterou jsem tedy úplně spokojená nebyla a za žádný zázrak ji nepovažuji. Řasenka Lash Sensational mne svými přednostmi uchvátila mnohem, mnohem více. Řasenku jsem ale nepoužívala, protože se mi strašně špatně odličovala. Nakonec jsem přišla na to, že chyba nebyla v řasence, ale v nekvalitním odličovacím přípravku – dvoufázovém posilujícím odličovači očí 2 v 1 od Garnier, který byl strašně mastný, ale řasenku nedokázal rozpustit a musela jsem ji z očí drhnout strašně dlouho. Po změně odličovače už s řasenkou nemám jediný problém a nic mi nebrání v jejím používání.

Nová řasenka má tekutou a mokrou konzistenci, takže jsem při prvním použití udělala trochu nepořádek, ťupla jsem si řasenku na víčko a ze začátku mírně slepuje, ale časem vyschne a její použití už není žádný problém. Je tedy lepší novou řasenku koupit s dostatečným předstihem, otevřít a nechat pár týdnů vyschnout, aby bylo její používání pohodlnější.

Osobně kladu na řasenky velmi vysoké požadavky a jen tak nějaká se mi nezavděčí. Řasy mám poměrně husté, ale nejsou moc dlouhé, takže hledám prodloužení a natočení. Požaduji zcela přirozený vzhled bez slepení, hrudek a pokroucených řas. Nejraději mám silikonové kartáčky. Konkrétně tento je propracovaný, ulpí na něm přesné množství řasenky potřebné k aplikaci a není nutné kartáček několikrát otírat o uzávěr. Kleštičky na řasy nepoužívám, takže preferuji kartáčky, které řasy lehce pozvednou. Štětinky jsou hodně jemné a kartáček flexibilní. Je zaoblený a mírně natočí řasy, čím oči hezky zvýrazní a “otevře”. V drogérii mají kartáček vystavený, takže si ho lze hezky osahat a prohlédnout.

Řasenka se nanáší rovnoměrně, nenuckatí a bez problému snáší vrstvení. Pracuje se s ní intuzitivně již při prvním použití, aplikace je rychlá a snadná, protože není nutné řasy rozčesávat a zbavovat je hrudek. Ze začátku kvůli mokré konzistenci maličko slepuje, ale pokud ji necháte vyschnout, tak neslepuje vůbec. Řasy jsou oddělené, definované, zvýrazněné, prodloužené a lehce natočené. Řasenka Lash Sensational nedělá neplechu, řasy nepokroutí, obalí je rovnoměrně a nezanechává na nich hrudky. Jedna vrstva je vhodná pro denní nošení, dvě vrstvy vykouzlí výrazné řasy.

Mám suchou pleť i oční víčka, takže s výdrží řasenek nemám problém a rozmazávají se mi opravdu jen řasenky pochybné kvality. Lash Sensational se během dne neobtiskává, nerozmazává ani se nedrolí a zůstane celý den tam, kde má. Výdrž je tedy perfektní a klasická (nevoděodolná) varianta vydrží i pár slz.

Řasenka Lash Sensational splňuje, co slibuje a je mou nejoblíbenější řasenkou z drogérie, která strčí do kapsy velkou část řasenek z parfumérie. Pro majitelky hustých řas jednoznačně doporučuji. Není vhodná na dlouhé řasy, které jsou zahnuté dolů a není vhodná ani pro majitelky řídkých řas (mírně zahušťuje, ale pro jemné řasy nebude efekt dostatečný).

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Řasenka je k dostání v balení 9,5 ml v drogériích i na internetu za běžnou cenu 189,- Kč. V nabídce je i voděodolná varianta.

Napsat komentář