Recenze

Kartáček0.1
Prodloužení řas6
Oddělení řas3
Natočení řas7
Výdrž10
Balení3

Shrnutí

4.9Kartáček s krátkými štětinkami, které nepročešou ani neoddělí řasy v kombinaci s mokrým složením slepují řasy a moc je neprodlouží.

Popis: S řasenkou L’Oréal Paris Unlimited překonají i vaše řasy své limity! Řasenka zvýrazní váš pohled a zanechá řasy prodloužené, perfektně oddělené a plné objemu. Využijte polohovatelného kartáčku k získání požadovaného vzhledu. Kartáček v rovné poloze použijte k prodloužení a zesílení řas. Pro jejich natočení a zachycení i těch nejmenších řas pak využijte zahnutý kartáček. Vlastnosti: Prodlužuje a zvýrazňuje řasy a vytváří maximální objem, řasy natáčí od kořínků ke konečkům a netvoří žmolky, inovativní polohovatelný kartáček dosáhne i na nejmenší řasy v koutku oka, speciální dlouhotrvající formule vydrží až 24 hodin a neopadává, snadno se odtraňuje pomocí očního odličovače.

Mé řasy jsou rovnoměrné a husté, jen jim chybí délka. Řasenka Unlimited je označena jako prodlužující a navíc má gumový kartáček, který preferuji, takže jsem si říkala, že by to mohla být řasenka pro mě stvořená, takže jsem si ji objednala z eshopu a kartáček jsem blíž nezkoumala.

Řasenka by měla vynikat především originálním ohebným systémem (kloubem), kdy lze aplikátoru změnit úhel, což by teoreticky mělo usnadňovat aplikaci. Já jsem s obyčejným rovným kartáčkem neměla nikdy problém, takže pro ono vylepšení nemám pochopení. V zájmu recenze jsem řasenku zkusila aplikovat s ohnutým kartáčkem, ale manipulace s kartáčkem pro mě byla nezvyklá, obtížnější a vůbec mi nevyhovovala. Takže největší tahák, který by měl řasenku odlišit od ostatních a přimět Vás k její koupi, považuji za laciný reklamní fígl sloužící pouze k upoutání pozornosti a kloub pro mě osobně žádnou přidanou hodnotu nemá.

Baňkovité balení řasenky si můžete postavit na stůl a nezakutálí se vám do pryč, ale design obalu není pohledný, provedení je z toho nejobyčejnějšího a nejlacinějšího matného plastu. Proto nemám potřebu řasenku někde vystavovat a těžkopádné masivní balení je dle mého názoru nepřiměřené, nevhodné na cestování a považuji ho za nevýhodu.

Když jsem řasenku otevřela, tak mě okamžitě zarazil vzhled kartáčku a vyskákaly mi z něj vrásky na čele – gumové štětinky jsou nezvykle kraťoučké a hned jsem zavětřila problém … Štětinky jsou sice úzké a ohebné a na nich samotných přebytečné množství produktu neulpívá. Produkt je totiž nahromaděný uprostřed na tyčince a přebytečné množství tak nelze otřít ani o hrdlo lahvičky. Krátké štětinky řasy nedokáží ani pročesat ani oddělit a spolu s přebytečným množstvím produktu a mokřejší konzistencí ošklivě slepují řasy. Řasenku není v žádném případě vhodné vrstvit, protože čím víc řasenky aplikujete, tím slepenější řasy budete mít. Kartáček se ke konci zužuje a jeho špičkou lze nalíčit i těžko dostupné řasy ve vnitřním a vnějším koutku oka.

Prodlužující schopnosti řasenky nejsou oslňující a řasy preferuji mnohem delší. Kdyby šla řasenka bez problému vrstvit, tak by řasy do požadované délky možná prodloužila, ale to bych zase skončila se třemi slepenými chlupy. Řasenka nevytváří objem, pouze slepuje, což ve výsledku vypadá jako kdybych měla mnohem méně řas. Efekt je nepřirozený, nelichotivý a definice řas neodpovídá mé představě. Jedinou výhodou řasenky je skutečnost, že na řasách nezanechává hrudky. Řasenka nemá lehoučkou texturu, řasy jsou ztvrdlé a značně zatížené. Řasenka je na očích strašně nepříjemná a po celou dobu o ní vím. Mám z ní strašně unavené oči chvilku po aplikaci a víčka mi přijdou hrozně těžká (možná nějaká alergie?). Navíc se mi pořád stávalo, že se mi každou chvíli (i po zaschnutí řasenky) horní i dolní řasy slepovaly k sobě (zasekávaly) a musela jsem hodněkrát zamrkat, abych je od sebe oddělila a je to dost nepříjemné a otravné.

Mám suchou pleť i oční víčka, takže mi řasenky vydrží celý den bez rozmazávání a Unlimited není výjimkou. Asi po 12 hodinách od aplikace jsem měla pod očima opadaných pár drobečků z řasenky, ale nebylo to nic hrozného. Řasenka se však špatně odličuje. S řasenkou jsem dlouho bojovala i s pomocí dvoufázového olejového odličovače očí a po odlíčení stejně nebyla kompletně pryč a řasy byly na dotek ztvrdlé a slepené.

Vzhledem k výslednému efektu řasenku považuji za předraženou, nejsem s ní spokojená a nedoporučuji ji. Kdybych na očích chtěla chudé slepené řasy, tak si v drogérce pořídím tu nejlevnější řasenku za pár kaček, která zajisté zvládne to samé. Řasenka Paradise Extatic je mnohem lepší, ale mou preferovanou řasenkou také není. Pokud hledáte prodlužující řasenku se silikonovým kartáčkem, sáhněte po Lash Sensational od Maybelline, jejíž štětinky jsou několikanásobně delší, řasy perfektně oddělí, pročešou a krásně prodlouží.

Řasenku Unlimited od značky L’Oréal Paris můžete pořídit v balení 7,4 ml v drogériích a v e-shopech za obvyklou cenu 279,- Kč

2 komentáře

  1. Prvni dojem jsem mela stejny, ale jeste jsem ji dala sanci a pred pouzitim kartacek poradne otrela so papiroveho kapesnicku – pak funguje velmi dobre. Ale chce to opravdu setrit temer veskerou barvu z kartacku do kapesnicku. Tak to treba zkuste ;) Ted uz jsem s ni spokojena, i kdyz vychytavku ohnuteho kartacku nevyuzivam.

    1. Moc děkuji za tip. Akorát škoda, že se takhle řasenka strašně rychle spotřebuje, ale pořád lepší, než ji bez užitku vyhodit :)

Napsat komentář