Recenze

Parfemace10
Konzistence séra10
Hydratační schopnosti10
Výživa10
Naducanost10

Shrnutí

10Příjemná kokosová maska napuštěná neuvěřitelným množstvím séra, které zanechá sametově hebkou, vyživenou, hydratovanou a zářivou pleť.

Popis: Kombinace výživného kokosového oleje a mléčné bílkoviny hluboce vyživuje a hydratuje a výsledkem je hladká, zářivá, zpevněná a pružná pleť. Tlustá a dvojitě tkaná bavna je napuštěná v čistém hydratačním kokosovém krému, který vytvoří dlouhotrvající hydratační bariéru. Masku použijte na čistou pleť po použití toneru. Nechte ji působit 10-20 minut a přebytečné sérum jemně zapracujte do pleti a nechte vstřebat.

Pro značku Too Cool For School mám pro jejich kokosovou řadu slabost, protože přípravky s kokosem a kokosovou vůní prostě miluju. Krémová kokosová maska má autentickou a věrohodnou vůni a voní jako čerstvé kokosové mléko a vůně Vás bude provázet i během působení masky, což celý relaxační proces zpříjemňuje a budete si připadat jako v karibském ráji.

Když jsem masku otevřela a chtěla vyndat plátýnko, tak mě přepadla panika, protože bylo plátýnko tak nasáklé tekutinou, že mi připadalo rozmočené a na první dotek se jakoby patlalo. Tohle se mi ještě nikdy nestalo a přemýšlela jsem co s tím, protože to vypadalo, že maska nepůjde ani oddělit a roztrhá se. Protože už byla stejně otevřená, tak mi nezbylo nic jiného, než to s maskou zkusit a opatrně ji rozložit. Rozkládaní masky nebylo tak snadné, protože plátýnko nebylo složené na fólii, která zabraňuje tomu, aby se samo na sebe nepřilepilo a usnadňuje manipulaci s textílií. Plátýnko jsem tedy začala opatrně rozkládat a naštěstí to přežilo a mohla jsem ho aplikovat na obličej.

Masku musíte přiložit správnou stranou, což poznáte na dotek. Jedna strana je na dotek hrubší a ucítíte texturu textilie, na druhé straně je cítit hladká a celistvá, jakoby gelová vrstva, která se přikládá na obličej. Kvůli stupni rozmočení byly průstřihy na oči a pusu velké a vytahané, ale naštěstí šlo masku přizpůsobit podle potřeby. Střih masky mne překvapil, protože je to první plátýnková maska, která nekončila v půlce brady, ale pokryla kompletně celou bradu zespodu obličeje. Maska skvěle drží a neodchlipuje se, takže s ní můžete pobíhat i sedět. 

Maska po celou dobu působení chladí a proto je vhodná zejména na léto, kdy bude osvěžení pleti žádoucí. Masku je vhodné nechat působit mnohem déle a relaxovat, protože i po 30 minutách je stále mokrá a může Vaši pleti dodávat výživu a hydrataci. Je to způsobené tím, že maska obsahuje úctyhodných 50 g produktu a nevím, jak to výrobce udělal, ale v pytlíčku nezůstala polovina séra, jak je u běžných masek zvykem, ale pytlíček byl suchý a veškeré sérum bylo napuštěné v masce. Z předchozích recenzí určitě víte, že nesnáším masky, které obsahují slizké a blemcavé sérum, abych si po odstranění masky připadala jako upatlanej slimák. Kokosové sérum je husté, mléčné a krémové, není nepříjemně slizké a téměř nelepí.

Vždy, když zkouším pleťové masky, tak pár dnů před jejich použitím nepoužívám žádnou péči, abych mohla zhodnotit jejich výsledky. Krémová kokosová maska mě příjemně překvapila. Pleť je po použití sametově hebká, hydratovaná, vyživená, naducaná a pružná. Působí svěžím dojmem a září spokojeností. Po suchosti a šupinkách ani památky. Na dotek je cítit zbytek séra, ale pleť není ublemcaná ani ulepená. Mou citlivou pleť maska nepodráždila, během půosbení nepálila ani neštípala a po sundání nebyla pleť zarudlá.

I přes počáteční problém s plátýnkem jsem si masku užila. Plátýnkové masky nemám moc v oblibě, kvůli jejich nevalným účinkům, ale investice do této masky nelituji, ráda si ji pořídím znovu a na léto se plánuji zásobit. Doporučuji.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Masku si můžete objednat na Ebay přímo z Koreje v balení 50 g za cca 115,- Kč včetně dopravy.

Napsat komentář