Recenze

Parfemace10
Jednoduchost použití10
Střih masky10
Výživa10
Hydratace10

Shrnutí

10Příjemná kokosová maska s Margotkovou vůní, která vyživuje, hydratuje a zvláčňuje.

Popis: Kokosová maska na obličej Too Cool For School. Užijte si relaxaci s kokosovou maskou na obličej Coconut Ceramide Mask.

Kokosová maska s ceramidy je poslední z kokosové řady korejské značky Too Cool For School, kterou mi zbývá zrecenzovat. Maska má nádhernou kokosovou vůni, která se rozline po otevření pytlíčku a připomíná mi Margotku. Maska má plátýnko úhledně složené na bílé fólii, kterou rozložíte, masku přiložíte na obličej a fólii sloupnete. Textílie je maximálně vláčná a heboučká jako hedvábí. Plátýnko na můj obličej perfektně sedne, během působení zůstane na pleti a ani se nehne, takže s maskou můžete v klidu sedět či pobíhat kolem. Když masku vytáhnete z pytlíčku, tak pár kapek séra okape, ale poté už z masky nestéká. Pleť je po použití hebká a vláčná, hydratovaná a naducaná a krásně rozzářená. Maska je skvělým společníkem na léto i na cestování za sluncem, protože pleti vysušené od slunce dodá potřebnou vzpruhu.

Jediným problém je, že se zhoršila dostupnost masky a cena za jeden kus se rapidně zvýšla (což není problém masky samotné). Pokud si vyberete jinou masku z kokosové řady Too Cool For School, tak si za 155,- Kč koupíte 2 kusy, vůně bude stejná a efekt srovnatelný. Řada se dále pyšní gelovou maskou Water Gel Mask, olejovou maskou Coconut Oil Serum Mask a krémovou mléčnou maskou Coconut Milk Cream Mask. Jako jedny z mála plátýnkových masek jsem si z této řady oblíbila úplně všechny masky, protože narozdíl od jiných masek skutečně hydratují a po použití rozdíl vidím i cítím.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Kokosovou masku s Ceramidy Coconut Ceramide Mask od značky Too Cool For School si můžete objednat přímo z Koreje za cca 210,- Kč včetně poštovného a při nákupu 2ks zaplacíte cca 370,- Kč včetně poštovného.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.