Recenze

Jednoduchost aplikace10
Konzistence10

Shrnutí

10Příjemné tělové mléko s lehkou konzistencí, která se snadno roztírá, okamžitě se vstřebává a nezanechává bílé fleky.

Popis: Ochranné tělové mléko ve spreji SPF 15 Hawaiian Tropic Golden Tint chrání pokožku před škodlivými paprsky známými jako UVA a UVB záření. Vlastnosti: Intenzivně zvlhčuje pokožku namáhanou opalováním, dodává pokožce přirozený a svůdný odstín, zanechává pokožku hedvábně jemnou a vyživenou, předchází spálení a předčasnému stárnutí pokožky, vhodné pro pokožku, která nemá sklon k začervenání.

Značku Hawaiian Tropic jsem si zamilovala a zásobila jsem se několika různými produkty. Tělové mléko ve spreji se zlatým nádechem je jedním z nich a vybrala jsem si nižší stupeň ochrany SPF 15, která mi na opalování v ČR v průběhu sezóny bohatě stačí. Na začátku sezóny používám SPF 30, aby si pokožka na sluníčko zvykla a po zimě jsem ji nevyšokovala, a po pár dnech na sluníčku, kdy je má pokožka dostatečně zvyklá, přecházím na nižší stupeň ochrany SPF 15. Má pleť sluníčko skvěle snáší, opaluje se extrémně rychle, bronzovou barvu mám již po pár hodinách pobytu na českém sluníčku a opálení mi vydrží dlouhé měsíce. Pokud jste na sluníčko naopak citlivé a snadno se spálíte, tak budete potřebovat vyšší stupeň ochrany po celou sezónu.

Přípravek na opalování se nachází v praktickém balení s pumpičkou, nejedná se o klasický hutný opalovací krém, ale o tekuté mléko. K mému překvapení nemá mléko zlatavou (bronzovou) barvu, jak jsem podle názvu předpokládala, ale je  světloučké béžové a spíš než zlato připomíná bílou kávu.

Přestože mám v zimě tak světloučkou pleť, mám problém s hledáním dostatečně světlého make-upu a o chlup světlejší korektor na tvarování obličeje je pro mě bílý, tak má pokožka přes zimu tolik nevybledne a má střední odstín – asi je to dané tím, že na podzim a v zimě používám na obličej chemické peelingy a přípravky s obsahem kyselin, které urychlují obnovu kožních buněk, takže mi obličej postupně vybledne, zatímco pokožku žádnými přípravky nedrhu, takže si tmavší odstín udrží i v zimě.

Zlaté opalovací mléko jsem použila hned při první tropické vlně a na mé světlejší a po pár hodinách už lehce opálené pleti, jsem po aplikaci mléka nepozorovala vůbec žádný rozdíl, zlatavý ani bronzový nádech pokožce rozhodně neposkytl, barva pokožky se nijak nezměnila a přípravek ji ani trochu nenatónoval. Na pár týdnů jsem ho odložila a vrátila se k němu ve chvíli, kdy měla má pokožka hezký bronzový nádech. Na opálené pleti už jsem po aplikaci viděla menší rozdíl, pleť byla lehce rozzářená, působila zdravým dojmem a byly vidět i miniaturní metalické částečky, které odrážejí světlo a poskytují vkusný metalický závoj. Na světlé pokožce, která se přes léto příliš neopálí, zlatavý metalický efekt nevynikne.

Mléko je na dotek příjemné a nemastné. Díky lehoučké a tekuté konzistenci se roztírá snadno a rychle, okamžitě se vstřebává a po aplikaci nezanechává bílé fleky. Pokožka je navíc lehce hydratovaná a vláčnější.

Jestli budete mít přípravek rády záleží na Vašich preferencích. Zlatavé opalovácí mléko je vhodné pro ty z Vás, které si nepotrpí na intenzivní parfemaci, nevyhledávají přípravky s třpytivým efektem a dávají přednost staré dobré klasice. Pokud máte v oblibě obyčejné opalováky, tak si zlatavé mléko zamilujete, protože má na rozdíl od jiných opalováků lehoučkou konzistenci, která se snadno roztírá, okamžitě se vstřebává a nezanechává bílé fleky. 

Pokud od opalováku očekáváte něco extra, udělá Vám radost příjemná parfemace a pohádkový třpytivý závoj, pak Vás tento opalovák příliš nepotěší a doporučila bych Vám voňavou a třpytivou verzi Satin Protection nebo intenzivnější Shimmer Effect, které obsahují štědré množství zlatavo-oranžovo-zelených třpytek a pyšní se krásnou tropickou parfemací. Pokud dáváte přednost suchým olejíčkům, pak Vás zajisté potěší Protective Dry Spray Oil. Já patřím do kategorie, která od opalováku očekává něco extra, proto už si opalovací mléko nekoupím, jinak je to příjemný přípravek na opalování a své příznivkyně si určitě najde.

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Krém na opalování Golden Tint od Hawaiian Tropic můžete zakoupit ve vybraných drogériích a e-shopech v balení 200 ml za cenu 206,- Kč. Vybírat můžete z ochrany SPF 10 či SPF 15.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.