Recenze

Parfemace10
Jednoduchost použití10
Exfoliace10

Shrnutí

10Gomáž na rty s příjemnou pomerančovou vůní bez hrubých částeček, který rty vyhladí a zjemní.

Popis: Gommage textured lip peeling gel gently sloughs off flaky lips and pigmentation to prepare smooth lips. Makes the lips smooth without flakiness to prep for a matte lip makeup. Your lips stay moisturized after exfoliating with green tea oil, macadamia oil and sunflower seed oil. Použití: Put appropriate amount on clean lips and massage around with your fingers. Once dry flakes are gently removed, clean with wet tissues or lukewarm water.Je to už nějaká doba, co jsem na obličej přestala používat mechanické peelingy a dala přednost těm chemickým, které jsou k pleti mnohem šetrnější. Co se krásných a hladkých rtů týče, tak není moc na výběr, protože nejčastějším exfoliačním přípravkem je cukrový scrub, který mi moc nevyhovuje. Většina z nich sice krásně voní, ale jsou strašně suché a jejich aplikace je nepraktická, protože se při použití drolí a vždy jsem měla cukr úplně všude, což mi mi vadilo zejména když jsem byla ve spěchu, ale potřebovala jsem si dát rty co nejrychleji do pořádku kvůli precizní aplikaci rtěnky.

Mým nejoblíbenějším scrubem zůstává Fabulips od Bliss, který nemá zrnitou ani drolivou texturu, protože jsou peelingové částečky schované v pečujícím balzámu. Cukr během aplikace neopadává a scrub rty zároveň zahalí do pečujícího a vyživného závoje, takže ušetříte čas a zabijete dvě mouchy jednou ranou.   

Nedávno jsem zcela náhodou narazila na peelingový booster na rty a jeho koncept bez obsahu hrubých mechanických částeček mě zaujal. Říkala jsem si, že bude ke rtům šetrnější, ohleduplnější a jeho použití mnohem praktičtější. Z tuby stačí vymáčknout maličké množství krému a lehce s ním promasírovat rty. Nemusíte ani tlačit, stačí pár vteřin a přípravek ze rtů odstraní odumřelé kožní buňky a šupinky. Rty budou po použití jemné, vyhlazené a připravené na aplikaci tekuté rtěnky nebo výživného balzámu, který bude díky peelingu lépe působit.

Nemusíte se bát, nejedná se o klasický chemický peeling, který by štípal a citlivé rty podřáždil. Přípravek neobsahuje ostré mechanické částečky a funguje na principu gomáže (gumování) – odumřelé kožní buňky se na přípravek nabalí a starou kůži ze rtů jednoduše odrolíte. Přípravek po použití nezanechává žádné stopy ani film, ale výrobce ho doporučuje opláchnout vodou nebo rty alespoň otřít navlhčeným vatovým tampónem.

Výhodou použití peelingu je skutečnost, že nedráždí ani nepoškozuje rty – pokud budete mít rty jemné a hladké, tak nebude mít použití tohoto přípravku žádný (ani negativní) efekt. Aplikaci boosteru Vám zpříjemní relaxační pomerančová vůně. Přípravku stačí použít maličko a tak Vám hodně dlouho vydrží.

Peeling je efektivní, jeho použití je rychlé a snadné, takže jsem si ho oblíbila a vřele ho doporučuji.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Peelingový booster na rty Lip Peeling Booster od korejské značky innisfree si můžete objednat na Ebay přímo z Koreje v balení 15 ml za cenu cca 135,- Kč včetně poštovného.

Napsat komentář