Recenze

Příchuť5
Čistící schopnosti0.1
Bělící efekt0.1
Výdrž balení4

Shrnutí

2.3Průměrná pasta na zuby s vyšší cenovkou, která moc dobře nečistí a na zubech zanechává skvrny.

Popis: Love Beauty and Planet zubní pasta Coconut & Peppermint a její složení s obsahem kokosového oleje, jež bylo pečlivě sestaveno ze složek rostlinného původu, pomůže vaše zuby vybělit, zároveň je však udrží silné a zanechá na vaší tváři přirozeně úžasný a zářivě bělostný úsměv. Navíc si jistě zamilujete jeho mírně štiplavou, avšak osvěžující chuť mentolu pocházejícího z etického zdroje. Je šetrná, avšak chladivá, a dodá vám extra dávku báječné svěžesti. Dali jsme si také záležet, aby neobsahovala pěnivou složku SLS, umělá barviva ani sladidla, a vy si tak mohli vychutnat pastu, která je vůči vašim ústům šetrná a vykouzlí vám na tváři šťastný úsměv.

S kokosovými pastami na zuby se v poslední době roztrhl pytel. Já jsem si zamilovala bělící kokosovou pastu od značky Jason, která má lahodnou kokosovou chuť, krásně čistí zuby a lehce bělí. Po spotřebování prvního balení jsem si koupila další dvě, ale tu druhou jsem někam zašantročila a nemůžu ji najít. Když jsem v DM objevila novinku od značky Love Beauty and Planet v podobě kokosovo-peprimintové pasty, která má také přírodní složení, tak jsem nezaváhala a pastu si koupila na vyzkoušení.

Když jsem pastu vyndala z krabičky, tak mě s ohledem na cenu šokovalo její maličké balení, pasta obsahuje pouze 75 ml a osobně jsem zvyklá na větší balení past na zuby. Na důkladné čištění zubů je nutné použít větší množství pasty, takže mi balení pasty moc dlouho nevydrželo a o super koupi se tedy nejednalo.

Další věc, která mne na pastě nepříjemně překvapila, je její mdlá a nevýrazná chuť (používám nejtvrdší kartáček “Soft” od Curaproxu a pokud ho používám déle, tak se štětiny samozřejmě roztřepí a nečistí tak dobře jako na začátku). Těšila jsem se na kokosovou bombu, ale pasta je téměř bez chuti, není z ních cítit ani peprmint a po vyčištění zubů nemám extra svěží dech, ale zase mi nic nebrání v okamžitém pití kávy a necítím žádnou nepříjemnou pachuť.

Pastu jsem testovala v kombinaci s novým kartáčkem, aby její testování bylo maximálně fér. Pocit svěžesti a extra vyčištěných zubů po použití pasty nemám a žádné bělící schopnosti pasty jsem nepozorovala. Čeho jsem si naopak všimla bylo výyrazné žloutnutí zubů a tvorba fleků (pigmentových skvrn/zubního kamene) na spodních předních zubech. Zuby nemám dobře vyčištěné, po přejetí jazykem na některých místech cítím zubní plak, stejne tak je mi zůstává kolem dásní, kde je i vidět. takže čistící schopnosti tato pasta nemá vůbec žádné – možná je to dané tím, že pasta téměř nepění, ale nikdy předstím jsem se s tím nesetkala a to ani když jsem používala obyčejné pasty.

Kokosová pasta mě ničím nezaujala, zuby pořádně nevyčistí a mám je žlutější než při používání pasty Jason. Je to drogérková pasta v hezčím balení, vyšperkovaná o vyšší cenovku. Protože mám po 3 týdnech používání žluté a flekaté zuby, tak letí přímo do koše a v žádném případě ji nedoporučuji.

Zubní pastu Coconut & Peppermint od značky Love Beauty and Planet si  můžete zakoupit v drogériích DM a na jejich e-shopu v balení 75 ml za cenu 139,- Kč.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.