Dnes Vám představím skvělou aplikaci, kterou jsem testovala poslední dva týdny a která se mi osvědčila. Konkrétně se jedná o Shoptagr, což je šikovný nákupní asistent, který Vám ušetří hromadu peněz, času i nervů :)

Aplikace funguje jako wishlist produktů, které si chcete pořídit, ať už je to oblečení, kosmetika nebo třeba doplňky. Na wishlist si přidáte jednotlivé produkty z různých obchodů a co víc, můžete si přidávat konkrétní varianty, ať už barvy nebo velikosti. Pokud je produkt zrovna vyprodaný, aplikace Vám bude hlídat jeho naskladnění. V případě, že je produkt k prodeji za plnou cenu, jednoduše si ho přidáte do seznamu a Shoptagr Vám zašle upozornění, jakmile bude produkt ve slevě. Upozornění Vám budou chodit nejen na email, ale uvidíte je i na nástěnce Shoptagru. A aby to bylo ještě zajímavější, máte možnost si nastavit upozornění na jakoukoli slevu, ale stejně tak si můžete nechat zaslat upozornění pouze v případě, kdy sleva přesáhne 25% nebo 50%. A pouze upozorním, že pokud chcete ve slevě ulovit produkt, který se prodává ve více e-shopech, musíte si ho do sledování přidat jednotlivě na každém e-shopu.

Aplikace Vám dává možnost přidávat si produkty do oblíbených, můžete si  vytvářet i vlastní seznamy zboží a je jen na Vás, jak si seznamy zorganizujete. Pro předhlednost si můžete vyfiltrovat produkty podle prodejce i značky a jejich zobrazení si můžete seřadit od nejpozději přidaných položek, znovunaskladněných produktů, zboží ve slevě, produktů s nízkými skladovými zásobami a samozřejmě od nejvyšší ceny k nejnižší či naopak.

Pokud je k uplatnění slevy na Vaše vytoužené produkty nutné zadat slevový kód, aplikace Vám ho rovnou zobrazí. A co víc, na stránce nákupního košíku Vám aplikace ukáže, kolik slevových kupónů našla a po kliknutí na tlačítko s kupóny za Vás automaticky vyzkouší všechny varianty a vybere tu nejvýhodnější nabídku nebo Vám napíše, že máte šlus a lepší cenu nezískáte :)  

Jedinou nevýhodou aplikace je skutečnost, že ji můžete použít pouze s podporovanými e-shopy a nefunguje tedy pro všechny stránky. Jelikož se jedná o zahraniční aplikaci, tak s českými e-shopy zatím nespolupracuje. Shoptagr je kompatibilní s více než 2500 zahraničními e-shopy a samozřejmě tam najdete giganty jako Ali Express, Amazon, Ebay či Zaful a mé oblíbené e-shopy BeautyBay, BeautyLish, ColourPop, FeelUnique a LookFantatic … Kompletní seznam podporovaných obchodů si můžete prohlédnout zde

A jak můžete začít šetřit? Jděte na oficiální stránku Shoptagr a založte si účet. Poté Vás stránka navede na stažení doplňku (rozšíření) pro Váš prohlížeč, který do prohlížeče přidá ikonku Shoptagru, pomocí které si budete produkty přidávat do sledování během nakupování – jednoduše jedním kliknutím (přidávání produktů zpravidla funguje u zobrazení jednotlivých produktů, ve výpisu produktů funguje jenom někdy). Shoptagr má k dispozici i aplikaci pro mobilní telefony, kterou jsem nezkoušela, protože nakupuji jen na počítači.

Doufám, že se Vám aplikace osvědčí stejně jako mně a že Vám ušetří spostu korunek. Který produkt si do sledování přidáte jako první? :)

Napsat komentář