Recenze

Parfemace8
Jednoduchost aplikace10
Příjemnost na rtech10
Výživa a hydratace5

Shrnutí

8.3Voňavý perníčkový balzám na rty pro malé parádnice.

Popis: Jelení lůj přináší na trh novinku – pomádu na rty s příchutí perníčku. Je určena všem, kdo milují vůni a chuť tradičního českého perníčku. Je vyroben dle jedinečné receptury. Chrání pokožku rtů před vysušením a popraskáním. Regeneruje, zvláčňuje a chrání rty před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Po zklamání s Gingerbread balzámem od značky Crazy Rumors jsem si koupila českou klasiku s nadějí, že Češi moc dobře ví, jak má vonět perníček a vůně jelenního loje bude autentická.

Na balzám jsem se vrhla hned po vyzvednutí a perníčkovou vůni má, ale spíš než vůni vánočního cukroví mi připomíná Zlaté Ruměnky – rumové perníčky s glazurou, které jsem měla moc ráda a které už se nevyrábí stejně jako mé milované griliášové Vlnky … Vůně je jemná a po aplikaci není ze rtů cítit.

Konzistence balzámu je tuhá a podivně gumová, takže s tyčinkou přejíždíte po rtech sem a tam a pořád nemáte pocit, že na nich něco máte. Jelenní lůj je lehký a nemastný a nepůsobí voskovým dojmem. Na rtech lůj nelepí, udrží se a nestéká do pusy. Bohužel se mi nezdá, že by balzám rty promazal, promastil a vyživil a kvůli tomu mám pocit, že je třeba rty každou chvíli přetírat. 

Díky pomalovanému veselému obalu, perníčkové vůni a sladké příchuti, balzám doporučuji jako dárek pro nejmenší na Mikuláše či k Vánocům. Děti budou mít z balzámu určitě radost a budou se těšit na jeho použití. Spolu s jelenním lojem k dostání i sprchový gel s vůní perníčku, který jsem si chtěla koupit také, ale bohužel jsem zapomněla, tak snad někdy příště.

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Jelenní lůj s vůní perníčků můžete zakoupit na e-shopech za 39,- Kč.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.