Recenze

Parfemace10
Jednoduchost aplikace10
Hydratační vlastnosti10
Zvláčňující vlastnosti10
Rychlost vstřebávání10

Shrnutí

10Voňavá dokonalost, která okamžitě hydratuje a zvláční pokožku bez zanechání mastného filmu.

Popis: Byl jednou jeden nahatý krém plný rozjasňujícího jablkového nálevu a zvláčňujícího fair trade bio kakaového másla… A co bylo pak? Pohádkový „happyend“ pro vaši pokožku. Povznášející limety, grapefruity a sicilské citrony vám vykouzlí úsměv na tváři a budete si hvízdat a prozpěvovat i při práci. Až vylezete ze sprchy a usušíte se, promasírujte touhle ovocnou dobrotou s máslem murumuru a jojobovým olejem pokožku celého těla a pohádka může začít.

Dobrovolně se přiznávám, jsem lenoch a jsem líná se po sprše mazat. Na vstřebání přípravku nechci čekat ani minutu, protože jsem zvyklá hned po sprše hupsnout do hajan a nesnáším umaštěný, ulepený a oslizlý pocit, který na kůži většina tělových mlék zanechá.

Jednou jsem při bloumání v Lush obchůdku ze zvědavosti sáhla po tuhém tělovém kondicionéru King of Skin, který jsem si velmi oblíbila, ale který už bohužel není v nabídce. Hledala jsem za něj náhradu a v prodejně mě uchvátila omamná vůně nahatého tělového kondicionéru, které jsem neodolala. Jedná se o osvěžující vůni jablečné limonády z čerstvých šťavnatých zelených jablek a limetek. Vůně je nádherná a autentická, která působí věrohodně, svěže a není v ní náznak umělotiny ani chemie. Na první pohled není patrné, že tuhý kondicionér obsahuje mikro třpytečky, které decentně ozdobí kůži a pokožka se po použití nádherně leskne a třpytí.  

Tuhý kondicionér se má používat po koupeli na suchou kůži. Okamžitě po kontaktu s pokožkou taje a narozdíl od jiných tuhých přípravků od Lush netahá za kůži. Ve srovnání s masážítkem Tender of the Night není tolik mastný, nelepí, ihned se vstřebává a nezanechává po sobě lepkavý ani voskový film. Pokožka je lehce promaštěná a hydratovaná. První použití kondicionéru ve tvaru kelímku není nejpohodlnější, kvůli jeho neergonomickému tvaru, ale už při druhém použití kondicionér opracujete a zaoblíte, takže se bude lépe držet a jeho aplikovace bude snažší.

Když jsem si produkt koupila, tak jsem se domnívala, že se jedná o klasický tuhý kondicionér do sprchy a tak jsem ho i používala. Pokud ho použijete ve sprše na mokrou pokožku, tak bude díky teplotě pokožky lépe tát, na jedno přejetí aplikujete štědrou vrstvu a nebudete muset přejíždět sem a tam. Díky kapkám vody v pokožce uzamkne vlhkost a jeho hydratační a zvláčňující vlastnosti budou několikanásobně vyšší, než když ho použijete na sucho. Vzhledem k vysokému obsahu másel zůstane po použití na pokožce takový voskový pocit, díky kterému kondicionér nesmyjete vodou ani neotřete do ručníku a můžete se okamžitě obléknout nebo ulehnout od hajan.

Nahatý tělový krém je jeden z mých nejoblíbenějších produktů od Lush, který vřele doporučuji jako Vánoční dárek. Jen mi ho prosím nevykupte, ať si ho můžu koupit v povánočních slevách, jinak se na Vás budu zlobit. Mám ho tak ráda, že se hodlám zásobit na celý příští rok :)

Tuhý tělový kondicionér Once Upon a Time od Lush můžete zakoupit v kamenných obchodech Lush nebo v jejich e-shopu za cenu 359,- Kč za 225 g. Ještě bych ráda upozornila na skutečnost, že v UK stojí masážítko pouhých 7,95 GBP (cca 240,- Kč) …

Napsat komentář