Recenze

Parfemace10
Jednoduchost aplikace10
Dodání lesku10
Zjemnění vlasů10
Výživa a hydratace10

Shrnutí

10Lehoučký olejíček na vlasy, který je vhodný pro dodání lesku a hydrataci vlasů mezi mytími.

Popis: Exkluzivní olej na vlasy Macadamia Natural Oil Care má skvělé ozdravné a posilující účinky pro všechny typy vlasů. Sprej při aplikaci vytváří jemný opar, který se okamžitě vstřebává do vlasů. Díky tomu jsou vlasy dokonale hydratované a vyživené. Sprej Macadamia Natural Oil Care prodlužuje trvanlivost barvy, zajišťuje jejich ochranu před UV zářením a dodává jim vysoký lesk. Výsledkem jsou jemné a ozdravené vlasy bez pocitu zatížení a mastnoty. Přípravek neobsahuje parabeny ani sulfáty. Účinky: Poskytuje okamžitou výživu vlasů, zajišťuje výrazný lesk a poddajnost vlasů, velmi rychle se vstřebává, zjemňuje a hydratuje vlasy, přirozená UV ochrana, prodlužuje životnost barvy, zjednodušuje úpravu a styling vlasů.

Značku Macadamia používám léta letoucí a ráda bych Vám představila můj oblíbený olejíček na vlasy ve spreji. Mám odbarvené, suché a kudrnaté vlasy, které krepatí a jdou drsné na dotek, pokud se jim nedostane té správné péče. Během jednotlivými mytími vlasů mám problém se suchostí vlasů. Jelikož mám vlasy dlouhé na zadek, tak se délky vlasů nemastí a naopak se dost vysušují, takže potřebují vhodný přípravek, který jim dodá hydrataci a vzpruhu, aniž by je zatížil a umastil.

Olejíček ve spreji se díky jemnému rozprašovači aplikuje snadno, rychle a rovnoměrně v podobě lehoučké mlhy. Olejíček je parfemovaný, takže narozdíl od některých přírodních olejíčků vyloženě nesmrdí. Vůně olejíčku je typická pro celou řadu produktů Macadamia, trošičku připomíná pánské přípravky.

Samotný olejíček má lehoučkou konzistenci, vlasy nezmastí ani nezatíží, protože se do vlasů vstřebá a nezůstává na jejich povrchu. Vlasy jsou po apllikaci jemnější, hladší a měkčí na dotek, snadno se rozčesávají a tolik se necuchají, krásně se lesknou a jsou hezky hydratované. Olejíček můžete bez problému používat každý den a v případě potřeby s ním vlasy přestříkat i v průběhu dne, jen ho nestříkejte na vlasy zblízka. Přípravek je hodně koncentrovaný a stačí ho použít maličko, takže Vám balení dlouho vydrží.

Kvůli lehké konzistenci olejíček nedoporučuji používat na mokré vlasy, na to je vhodnější olej s pumpičkou ze stejné řady, který je hutnější a výživnější. Vlasy mám silné a vhodnost pro jemné a zliphlé vlasy nedokážu posoudit a pokud máte zdravé a nebarvené vlasy, tak účinky olejíčku nespíš neoceníte.

Olejíček je vhodný především pro suché, kudrnaté, krepaté, hrubé a drsné vlasy a také pro vlasy, které jsou poškozené častým barvením nebo odbarvováním.

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Olejíček na vlasy ve spreji Healing Oil Spray od značky Macadamia Natural Oil si můžete zakoupit na e-shopech v balení 125 ml za 380,- Kč.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.