Recenze

Parfemace8
Jednoduchost aplikace10
Konzistence7
Příjemnost na rtech10
Výživa a hydratace5

Shrnutí

8Voňavý balzám na rty bez příchutě se značně ošizeným a nevýživným složením.

Popis: Balzám na rty Lip Smacker Reese’s je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: Hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje, zajišťuje rtům ochranu před vnějšími vlivy, zanechává rty hebké a jemné.

Reese’s miluju a jakmile jsem při brouzdání po e-shopech náhodou narazila na novinku od Lip Smackers, tak jsem neváhala ani minutu a okamžitě si balzám objednala. Když mi dorazil, tak jsem ho s celá nadšená rychle cvakla a hned jsem ho otevřela …

Balzám je parfemovaný, ale kdybych nevěděla, jaká vůně sloužila jako předloha, tak bych Reese’s vůbec nepoznala. Balzám má štiplavou čokoládovo-karamelovou vůni a burákové máslo z něj téměř necítím, ale vůně jako taková je příjemná a líbí se mi. Vůně je jemná a není zdaleka tak intenzivní jako u jiných balzámů této značky.

Ze všeho nejvíc jsem se těšila na ochutnání balzámu a po jeho po(u)žití přišlo to největší zklamání. K mému údivu a naprostému zděšení není balzám vůbec ochucený! Nevěřila jsem vlastnímu jazyku, balzám ochutnala několikrát s tím, jestli mi jeho příchuť neunikla a opravdu ne, balzám nemá žádnou příchuť, ale ani nepříjemnou pachuť. Od značky mám několik dalších balzámů a můj nejblíbenější je Birthday Cake, který má dokonalou intenzivní vůni a věrohodnou dortovou příchuť, která není jen sladká, ale skutečně chutná jako lahodný vanilkový dort.

Konzistence Reese’s balzámu je také jiná než jsem zvyklá. Balzám nemá příjemnou krémovou konzistenci, ale je více tuhý a voskový až gumový. Na rtech je balzám příjemný, není mastný ani nelepí a na rtech zanechá lehkou ochrannou bariéru, kterou oceníte především v nepříznivém počasí.

S výživou a hydratací je to poněkud slabší a přestože netrpím na suché ani popraskané rty, balzám mé rty nijak zvlášť nezjemní, nevyživí ani nehydratuje. Složení není přírodní, balzám obsahuje minerální olej i vosk (ingredience získané během rafinace ropy) a konzervant Phenoxyetnanol, kvůli kterému mě lehce brní a štípou rty.

Kromě ricinového oleje a vitamínu E neobsahuje balzám žádné přírodní oleje ani známé prospěšné látky, jeho složení je nezvykle chudé a z toho důvodu je balzám neefektivní. Od značky Lip Smackers si můžete pořídit mnohem lepší balzámy, které mají intenzivní vůni, lahodnou příchuť a mnohem lepší složení, které je obohacené o přírodní včelí, kandeliový a karnaubský vosk a sezamový, sojový a pšeničný olej.

Balzám Reeses je ošižený co se složení i příchutě týče a pokud nemilujete Reeses tělem i duší, tak budete s největší pravděpodobností zklamané. Řekla bych, že se jedná o klasický podprůměrný drogérkový gumový balzám, který je cílený především na děti, které zajímá pouze vůně a nic jiného od balzámu ani neočekávají.

Balzám na rty s vůní Reeses od značky Lip Smacker si můžete koupit na e-shopech v balení 4 g za 79,- Kč.

Napsat komentář