Recenze

Parfemace10
Vyhlazení pokožky10
Hydratace10
Výživa10
Šetrnost peelingu0.1

Shrnutí

8Intenzivní, dokonalá a návyková péče o pokožku v podobě voňavé a roztomilé včelky.

Popis: Seznamte se Scrubee, nejnovějším přírůstkem do rodiny tělových kondicionérů. Tahle sladce voňavá zvláčňující máslová včelka vypadá jako něžnost sama, ale nepodceňujte její lešticí a drhnoucí schopnosti! Je plná mletých kokosových skořápek a mandlí a postará se tak o efektivní peeling. 

Zdroj: lush.com

Tuhle roztomilou včelku si možná pamatuje jako limitovanou edici vytvořenou u příležitosti Dne matek. Díky velkému zájmu se včelka stala součástí stálé kolekce a zprvu jsem se do ní úplně zamilovala, ale později přišlo bohužel velké rozčarování.

Včelka má naprosto dokonalou, úchvatnou a luxusní vůni. Je podobná medovému balzámu na rty Honey Trap a cítím z ní i vůni lahodné bílé čokolády, špetku vanilky a ždibíček karamelu. Vůně je nádherná, připomíná čokoládovou pralinku a je prostě k sežrání. Vůbec se jí nemusíte bát, protože není protivně přeslazená ani umělá. Díky parfemaci se včelka hodí především na nadcházející podzimní a zimní období, protože je příjemně hřejivá a konejšivá.

Scrubee se používá ve sprše. Nejedná se o mycí přípravek, ale o tělové máslo s efxoliačními zrníčky, které se používá na umyté tělo. Pokožku je na scrub nutné pořádně připravit a to vzhledem k vysokému obsahu másel. Osprchujte se teplou vodou a včelku použijte na rozehřátou pokožku – pokud pokožku namočíte pouze vlažnou vodou, másla nebudou dobře tát, včelka bude drhnout a tahat za kůži, ale při aplikaci na teplou kůži včelka hladce klouže.

Masáž nemusíte provádět přímo, včelku můžete promnout mezi mokrými dlaněmi a produkt s nimi rozetřít po těle. Během scrubíkování vypněte vodu, budete šetrné k životnímu prostředí, včelku nebudete zbytečně rozmáčet a plýtvat s ní a tak Vám déle vydrží. Po použití včelku odložte na suché místo a opláchnete se teplou vodou – kakaové máslo studenou vodou nesmyjete. Po opláchnutí Vám na těle zůstanou kapky vody, protože budete mít perfektně promaštěnou a vyživenou pleť, tedy alespoň ze začátku. Poté se můžete osušit a téměř ihned obléknout.

Ze začátku nebude po aplikaci scrubíku potřebovat žádné tělové mléko ani olej, včelka jejich funkci zcela zastoupí a zanechá Vaši pokožku dokonale hladkou, vláčnou, hydratovanou a vyživenou. Pokožka bude neuvěřitelně hebká a sametově hladká. Včelka pokožku zahalí do lahodného voňavého závoje, pokožka zůstane provoněná a můžete se s příjemným pocitem a dobrou náladou zachumlat do peřin. Scrubee utiší i suchou a dehydratovanou pleť a je perfektní po náročném dni nebo když si chcete dopřát chvilku sama pro sebe, zarelaxovat si, užít si sprchu, rozmazlit se a hýčkat se.

Během prvních použití byl scrubík naprosto bombastický, byl to luxusní zážitek a připadala jsem si s ním jako princezna. Po několika málo použitích však obsažená másla spotřebujete a zbyde jen scrub. Do té doby bylo použití a aplikace včelky jedna radost, ale počáteční nadšení opadlo, jakmile se objevily peelingové částečky z kokosových ořechů a mandlí, které jsou strašně hrubé a ostré a i když jsem při použití včelky jemná a netlačím, pleť mám vyloženě poškrábanou a podrážděnou. Kvůli tomu už si včelku nekoupím a nedoporučuji ji. Je to strašná škoda, protože kdyby včelka obsahovala jemné peelingové částečky, například zrníčka kávy, tak bych ji milovala nade vše.

Tělový peeling Scrubee od Lush můžete zakoupit v kamenných obchodech Lush nebo v jejich e-shopu za cenu 305,- Kč za 100 g. Ještě bych ráda upozornila na skutečnost, že v UK stojí masážítko pouhých 6,95 GBP (cca 205,- Kč) …

Napsat komentář