Recenze

Parfemace10
Jednoduchost aplikace10
Rychlost vstřebávání10
Zvláčnění pokožky2
Výživa a hydratace0.1
Ochrana pokožky0.1

Shrnutí

5.4Voňavý krém na ruce, který se okamžitě vstřebává, ale ruce nevyživí, nehydratuje ani neochrání.

Popis: Krém Ziaja Gingerbread dokonale hydratuje pokožku vašich rukou a zajistí jim potřebnou výživu. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku, zanechává pokožku jemnou a hebkou, chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, příjemně voní.

Krém na ruce od značky Ziaja jsem si objednala pro jeho údajnou perníčkovou parfemaci – perníčky mám z cukroví nejraději a jejich vůni miluju.

Balení krému je jednoduché a minimalistické a oceňuji na něm praktickou pumpičku, díky které je krém vhodný na pracovní stůl či do koupelny na umyvadlo. Když mi krém dorazil, prožila jsem krušné chvíle, protože byla pumpička zaseklá a nešlo ji otevřít. Balení jsem musela svěřit do pánských rukou, které pumpičku po několikaminutovém boji zprovoznily.

Co se slibované perníčkové vůně týče, tak z krému perníčky moc necítím. Parfemace mi připomíná klasickou indulonu řízlou pomeranči a kořením, ale přesto se mi vůně líbí a z rukou je cítit i dlouhou dobu po aplikaci.

Krém má velmi lehoučkou a nepříliš mastnou konzistenci, která se snadno roztírá, okamžitě se vstřebá, nelepí a na rukách nezanechá mastný film. Krém je vhodný zejména do kanceláře, protože po jeho použití nemusíte čekat na vstřebání a můžete ihned pracovat na počítači i s papíry a nic neupatláte ani nezamastíte. Další výhodou krému je příznivá cena a štědré 200 ml balení.

Pokožku na rukou mám bezproblémovou a ani v zimě není suchá, nikdy mi nepraskala a na vyrážky ani ekzémy netrpím. Přesto mám pár minut od aplikace krému pocit, že jsem žádný nepoužila a mohla bych se namazat znovu.

 Jelikož se mi vůně krému líbí, tak si jeho aplikaci užívám a krém spotřebuji, ale znovu už bych si ho nekoupila. Krém udělá radost někomu, kdo má bezproblémovou pokožku, ruce si chce namazat jen tak pro ten pocit a chce si zpříjemnit den hezkou vůní. Jinak je efekt krému velmi chabý a jako zimní ochranný krém na ruce ho nemohu v žádném případě doporučit, protože ruce hloubkově nevyživí, nehydratuje ani neochrání.

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Zimní ochranný krém na ruce Gingerbread Winter Protective Hand Cream od značky Ziaja si můžete koupit na e-shopech v balení 200 ml za 98,- Kč.

Napsat komentář