Recenze
Shrnutí
8.4Lehký hydratační gel-krém s příjemnou vůní.
Popis: Krém The True Cream Aqua Bomb od značky Belif má gelovo-krémovou texturu, díky které je ultra lehký. Okamžitě osvěžuje, vyživuje a intenzivně hydratuje pleť. Vhodný pro mastnou, normální a smíšenou pleť. Vyživuje, minimalizuje vzhled pórů a oživuje rozjasnění pleti. Složení krému obsahuje směs léčivých bylin a antioxidanty, které pomáhají chránit pokožku pleti tím, že pracují na neutralizaci volných radikálů. Zlepšuje pružnost pleti a zároveň minimalizuje vzhled pórů. Tento krém uvolňuje při styku s pletí vlnu hydratace a zanechává ji pružnou a jemnou.
Při jednom drobném nákupu rtěnky v Sephoře jsem k nákupu jako dárek (poprvé a naposledy) dostala miniaturu pečující kosmetiky, konkrétně korejského krému Belif, ze kterého jsem měla velikou radost, protože jsem si od Belif oblíbila dva přípravky, které ráda používám.
Přípravek má lehoučkou, nevtíravou a svěží lehce citrusovou vůni, která mi připomíná tlumenější verzi parfemace esence The True Tincture Essence Chamomile a gelové masky The True Tincture Mask Chamomile z heřmánkokvé řady od stejné značky.
Krém má namodralou barvu a velmi příjemnou a heboučkou hybridní konzistenci, která spojuje výhody gelu a krému, roztírá se extra rychle, snadno a rovnoměrně a během chviličky se vstřebá. Při aplikaci krém trošičku chladí a pleť osvěží, proto přijde vhod zejména ráno a v létě. Mou citlivou pleť krém maličko podráždil a po aplikaci mě pokožka párkrát zaštipkala. Pleť se po aplikaci neleskne a zůstane stejná jako před aplikací.
Krému stačí aplikovat malé množství a standardní balení dlouho vydrží. Ihned po aplikaci byla pleť na dotek příjemná, sametově hebká, vláčná a nelepila, ale tento slastný pocit během chvilky vystřídal obyčejný silikonový film, který po sobě produkt zanechal. Zatím mám stále normální pleť a suchost ani šupinkatost mě netrápí, ale krém je pro mou pleť i tak příliš lehoučký a dlouhotrvající pocit vláčné a pružné pleti, se nedostavil. Silikony pleť osliznou na povrchu, ale pod jejich nánosem je pleť stále stejně suchá a po dvou hodinách od aplikace se mi pleť zdála naopak napjatá a stažená.
Vzhledem k vysokému obsahu všemožných a nemožných silikonů je krém vhodný zejména pro dehydratovanou pleť, které chybí pouze voda a oleje nepotřebuje. Také ho ocení majitelky smíšené a mastné pleti, které nemají sklon k akné, černým tečkám ani ucpávání pórů. Krém je vhodný pro ty z vás, kterým vysoký obsah silikonů v hydratačních krémech nevadí a které místo těžkých, hutných a mastných krémů dáváte přednost odlehčené a nemastné variantě, ale vodový ani obyčejný lepkavo-slizký gelový krém vás nenadchne a chcete si dopřát luxusní texturu. Pro suchou, normální ani problematickou pleť nedoporučuji a kvůli parfemaci a alkoholu není krém vhodný ani pro citlivou pleť. Já osobně si kvůli vysokému obsahu silikonů a silikonovému ocasu, který po sobě krém zanechá, plné balení na léto neobjednám, ale věřím, že své fanoušky si krém najde.
Koupit na Sephora.czHydratační hybridní gel-krém The True Cream Aqua Bomb od korejské značky Belif si můžete zakoupit v balení 50 ml v parfumeriích Sephora a oficiálním e-shopu za 980,- Kč.